F 16C Tigermeet 2013 Revell 1/144

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

F 16C Tigermeet 2013 Revell 1/144

Postprzez Adzik » sobota, 7 marca 2015, 16:31

Witam!

Chciałbym przedstawić moje wykonanie zestawu Revella - F 16C z Krzesin z ćwiczenia Tigermeet 2013
Malowanie trąci trochę "what-if..." - "4062" nie miał tygrysa na zbiornikach konforemnych (cóż... nie mogłem się powstrzymać...)
Co do CFT - użyłem żywicznych dodatków Retro Wings, kalki natomiast - to Model Maker
Oprócz tego należało trochę przerobić element pod statecznikiem pionowym, aby przypominał ten, w rodzimych F 16

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Smutniejsza część galerii - bicie się w pierś:
1: "Szatkownica do ptaków" - upierdliwy element, którego nijak nie potrafiłem porządnie spasować z dziobem
2: komora przedniego podwozia umieszczona we wlocie - łączenie połówek wlotu idące przez środek komory podwozia zaowocowało "pięknym" szwem
3: przesadziłem z rozmyciem kontrastu plam kamuflażu
Adzik
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 5 lutego 2014, 02:48

Reklama

Re: F 16C Tigermeet 2013 Revell 1/144

Postprzez Solo » sobota, 7 marca 2015, 21:33

Jak na takie maleństwo to nie wygląda źle.
Trochę chyba jednak za grubo go pomalowałeś, bo powierzchnia nie jest zbyt gładka.
Ale wielkie brawa za przeróbki i porwanie się z tematem na taką mikroskopijną skalę.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 10:05

Re: F 16C Tigermeet 2013 Revell 1/144

Postprzez Adzik » niedziela, 8 marca 2015, 14:15

Dzięki.
zdjęcia rzeczywiście walą po oczach malowaniem - wychodzi moje bardzo niewielkie doświadczenie plus słaby sprzęt...
liczę, że będzie lepiej, a biorąc pod uwagę, że to jest moja pierwsza galeria od prawie roku, to szanowni użytkownicy chyba przeboleją moje ulepki raz na jakiś czas :lol: :twisted:
Adzik
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 5 lutego 2014, 02:48


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości