Lim-2 (KP/MasterCraft 1/72)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Lim-2 (KP/MasterCraft 1/72)

Postprzez RAV » piątek, 5 czerwca 2015, 21:37

Lim-2 nr 1012, 1 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego, Mińsk Mazowiecki, 1959 r. Na tym samolocie kpt. Grundman wykonywał pilotaż zespołowy w grupie 5-samolotowej podczas pokazów lotniczych na lotnisku Warszawa Babice w 1957 r.

Zestaw: KP/MasterCraft (1/72). Model wykonany ok. 10 lat temu, kiedy jeszcze nie było lepszych zestawów HobbyBossa i Eduarda. Był prezentowany na mojej stronie, ale dzisiaj zrobiłem mu lepszy zestaw zdjęć.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Lim-2 (KP/MasterCraft 1/72)

Postprzez radoslaw6363 » piątek, 5 czerwca 2015, 21:46

Taka refleksja mi się nasuwa :lol: Modele robione przed laty i te dzisiejsze to zupełnie inna bajka :lol: Jakość zestawów, techniki modelarskie, szybkie zdobywanie informacji w necie. Jedno się nie zmieniło :!: Satysfakcja że model jest skończony :shock: Problem w tym że kiedyś model budowałem w kilka dni (czasami w jeden :cry: )Dziś to trwa miesiacami i dlatego satysfakcji jakby mniej :evil: :lol:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2544
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: Lim-2 (KP/MasterCraft 1/72)

Postprzez rotpol13 » piątek, 5 czerwca 2015, 22:06

radoslaw6363 napisał(a):Taka refleksja mi się nasuwa :lol: Modele robione przed laty i te dzisiejsze to zupełnie inna bajka :lol: Jakość zestawów, techniki modelarskie, szybkie zdobywanie informacji w necie. Jedno się nie zmieniło :!: Satysfakcja że model jest skończony :shock: Problem w tym że kiedyś model budowałem w kilka dni (czasami w jeden :cry: )Dziś to trwa miesiacami i dlatego satysfakcji jakby mniej :evil: :lol:


:?: :!: 8-) :mrgreen: :roll: :? :twisted: Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Lim-2 (KP/MasterCraft 1/72)

Postprzez radoslaw6363 » piątek, 5 czerwca 2015, 22:29

rotpol13 napisał(a):
radoslaw6363 napisał(a):Taka refleksja mi się nasuwa :lol: Modele robione przed laty i te dzisiejsze to zupełnie inna bajka :lol: Jakość zestawów, techniki modelarskie, szybkie zdobywanie informacji w necie. Jedno się nie zmieniło :!: Satysfakcja że model jest skończony :shock: Problem w tym że kiedyś model budowałem w kilka dni (czasami w jeden :cry: )Dziś to trwa miesiacami i dlatego satysfakcji jakby mniej :evil: :lol:


:?: :!: 8-) :mrgreen: :roll: :? :twisted: Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
Niestety są tacy którzy zatrzymali się w rozwoju :lol:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2544
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: Lim-2 (KP/MasterCraft 1/72)

Postprzez rotpol13 » piątek, 5 czerwca 2015, 22:35

radoslaw6363 napisał(a):Niestety są tacy którzy zatrzymali się w rozwoju :lol:


To fakt :mrgreen:

Obrazek
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Lim-2 (KP/MasterCraft 1/72)

Postprzez Grzesiek. K » piątek, 5 czerwca 2015, 22:39

Moje tematy :). Miły dla oka modelik.
Pozdrawiam
Grzesiek

Warsztat :
Avatar użytkownika
Grzesiek. K
 
Posty: 196
Dołączył(a): poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:02
Lokalizacja: Warszawa EPBC


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 68 gości