Su-7U 1/72 ModelSvit

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Su-7U 1/72 ModelSvit

Postprzez przemus » niedziela, 18 października 2015, 20:55

Witam

Chciałbym przedstawić Su-7U 1/72 z ModelSvit. Jeden z brzydszych samolotów jakie latały. Chyba nie ma go na forum więc go wrzuciłem. Model z Modelsvit skleja się nieźle; są lepsze i gorsze. Z dodatków dalem dajnik cisnienia na lewym skrzydle i przedni wysięgnik ze skrzydełkami (podebrałem Model Master z F-102, a dajnik ze skrzydełkami z MiG-21 F-13 tez z Model Mastera - niestety z 6 skrzydełek w zestawie zmordowałem 2 skrzydełka, reszta gdzieś poszła :( )). Mam na tapecie Su-7 i tam udało mi się dokleić 4 skrzydełka. Tak na marginesie dziwne, że nie ma dedykowanych części do rodziny Su-7/17. Wydaje się, że Model Master wykonał zestawy do mniej popularnych samolotów a do Su-7 nie ma. Malowanie wg malowania kolorowego na pudełku do którego dopasowałem farbki z mojej palety Xtracolor. Uzbrojenie też zestawowe. na koniec jedno zdjęcie z oklepanych P-40 z Academy ale nietypowe malowania, wiec dorzucam jak ciekawostkę.



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
przemus
 
Posty: 140
Dołączył(a): niedziela, 20 listopada 2011, 21:45

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Su-7U 1/72

Postprzez Slash » niedziela, 18 października 2015, 21:03

Suczka temat szalenie ciekawy. Szkoda, że nie zrobiłeś lepszych zdjęć. Wybrałeś też fajne malowanie, które można by modelarsko bardziej wykorzystać.
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości