F-14D Super Kocur po przejściach. Trumpeter 1:32

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

F-14D Super Kocur po przejściach. Trumpeter 1:32

Postprzez KRL » sobota, 19 grudnia 2015, 14:55

Postanowiłem sprawić sobie Super Kocura w wersji jak to mówi moja Mama "Sfatygowanej"

F-14D Super Tomcat otrzymał bardzo mocno zróżnicowaną powierzchnię i sporo wszelkiej maści przebarwień, wżerów itd.
Bardzo dużo czasu poświęciłem na postarzenie kalkomanii ich nałożenie było bardzo trudne a późniejsze wycieranie, przecieranie i postarzanie jeszcze trudniejsze.

Jako ciekawostkę dodam że oba model pochodzą od tego samego producenta a jakość kalek dołączonych jest diametralnie różna i nie wiem z czego to wynika.
Nałożenia kalkomanii na uzbrojenie F-14D to była prawdziwa gehenna i zakończyła się koniecznością ręcznego wykonania wszelkiej maści pasków.

Nie będę męczył was dalej opisami jak pojawią się jakieś pytania chętnie odpowiem a tym czasem nie mała ilość fotek do oglądania wiem że pewnie przesadziłem z ilością fotek ale nie potrafiłem się zdecydować które wyrzucić.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: F-14D Super Kocur po przejściach. Trumpeter 1:32

Postprzez Siema » sobota, 19 grudnia 2015, 15:31

:shock:

Mój ulubiony Kocur w rewelacyjnym wykonaniu :)

Podoba mi się zróżnicowanie powierzchni, brawo :)
Pozdrawiam!
Paweł Siemaszko
Avatar użytkownika
Siema
 
Posty: 515
Dołączył(a): czwartek, 25 października 2012, 14:28
Lokalizacja: Siedlce/WWA


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości