UH-1B HUEY, 1:72 Italeri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

UH-1B HUEY, 1:72 Italeri

Postprzez pedrosmg » piątek, 12 lutego 2016, 14:33

Model w skali 1:72, zestaw Italeri 0040 UH-1B HUEY.

Model zrobiony z tego co w pudełku, bez dodatków. Farby akrylowe vallejo, wash olejny i lakier satynowy vallejo.

Jest to mój model nr 5, i generalnie jestem z niego zadowolony mimo dwóch poważnych potknięć :oops: (o tylu wiem):

1. Na dachu źle wkleiłem antenę (chyba antenę - taka podłużna belka) - kierowałem się instrukcją i tym co w niej narysowane :( Teraz już wiem że warto dokładnie pooglądać w necie co gdzie jest w realu a nie ślepo ufać instrukcji - nauka na przyszłość.

2. O ile pierwsza wpadka to w gruncie rzeczy taka drobnostka to z drugą dałem ciała na całej linii. Krzywo wkleiłem przednią szybkę - sprawę zauważyłem po nałożeniu podkładu i mimo iż mnie korciło by go rozłupać zrezygnowałem bojąc się, że go całkiem zniszczę. Coś tam pokombinowałem ze słupkiem w przedniej szybie żeby wyszło prościej ale ostatecznie chyba wyszło średnio i trzeba było nic nie ruszać.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
pedrosmg
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 23:01

Reklama

modele polskich samolotów

Re: UH-1B HUEY 1:72

Postprzez xmald » poniedziałek, 15 lutego 2016, 00:25

Czołem,
model prezentuje się całkiem fajnie ale mówiąc szczerze bardzo ciężko jest coś ocenić ponieważ niewiele tak naprawdę na twoich zdjęciach widać. Przydałoby się kilka zbliżeń i przede wszystkim inne tło i trochę lepsze doświetlenie modelu.
Avatar użytkownika
xmald

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 1847
Dołączył(a): niedziela, 6 listopada 2011, 09:33

Re: UH-1B HUEY 1:72

Postprzez pedrosmg » poniedziałek, 15 lutego 2016, 11:12

No tak, zdjęcia faktycznie dość poglądowe (niestety fotografia nie jest moją pasją) ale postaram się od następnego modelu poprawić sposób prezentacji modelu.
Avatar użytkownika
pedrosmg
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 23:01


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości