Bell OH-58D "Kiowa", 1:72 Revell

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Bell OH-58D "Kiowa", 1:72 Revell

Postprzez Mcarto » wtorek, 16 lutego 2016, 01:10

Witam :)

Chciałem przedstawić swój pierwszy ukończony model helikoptera Kiowa zatytułowany "Misja w Bagnie" :D
Łatwo nie było, spasowanie elementów takie sobie, kilka lamerskich błędów bo nie sklejałem niczego od kilku lat do tego wszelkie próby zwiazane z malowaniem i efektami ale... czas go pokazać i zabrać się za coś nowego 8-)

Bell Kiowa 1/72 Revell
1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
Avatar użytkownika
Mcarto
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela, 17 stycznia 2016, 16:54
Lokalizacja: Irlandia

Reklama

Re: Bell OH-58D "Kiowa"

Postprzez Moses » wtorek, 16 lutego 2016, 10:35

Będzie bolało ;)
Za gruba warstwa farby. Wiecej warstw rozrzedzoną farbą
łączenie połówek części szlifujemy i szpachlujemy
Przed zrobieniem zdjęć model czyścimy z kawy ;)
Avatar użytkownika
Moses
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2012, 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bell OH-58D "Kiowa"

Postprzez Mcarto » wtorek, 16 lutego 2016, 12:45

Jakiej kawy - przecierz napisałem, że to "Misja w bagnie" :mrgreen:

Malowałem trzykrotnie pędzlem b.rozrzedzoną Tamką 1:1 podobnie jak model Uboota z innego postu, efekt zepsuł chyba kiepski podkład którego nie wyszlifowałem ew. lakiery? kładłem je na pod kalkę, na kalkę i jeszcze ze dwa razy po efektach ale też były rozrzedzone.
Sam nie wiem - tego Ubota pomalowałem prawie identycznie, poleciał na niego nawet położony w grubszej warstwie lakier Revella bo jest on sporo gęściejszy ale podkład był z puszki i efekt wydaje mi się o wielee lepszy??? Będę wdzięczny za jakąkolwiek opinie.

Szpachlowanie było ale niektóre elementy po prostu olałem bo takie małe... mam nauczkę.
Avatar użytkownika
Mcarto
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela, 17 stycznia 2016, 16:54
Lokalizacja: Irlandia


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości