Messerschmitt Bf-109E-1, Eduard 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Messerschmitt Bf-109E-1, Eduard 1:48

Postprzez barszczo » czwartek, 19 maja 2016, 00:24

Dłubanina zakończona. To już mój trzeci Emil po Hasegawie i Hobbycrafcie z dawnych lat. Mimo że przerośnięty i na szczudłach, budował się świetnie i wspominam go najlepiej. Szpachla w ilości minimalnej dosłownie w jednym miejscu. Malowanie w barwach 2 Staffel JG76, pilot feldfebel Leopold "Pechowiec" Wyhlidal.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
barszczo

Animal Planet
 
Posty: 898
Dołączył(a): sobota, 29 grudnia 2012, 14:31
Lokalizacja: Olkusz

Reklama

Re: Messerschmitt Bf-109E-1, Eduard 1:48

Postprzez Maciej Gruca » czwartek, 19 maja 2016, 07:22

Po pierwszym, archiwalnym zdjęciu, pomyślałem, że byłoby świetnie gdyby była podstawka, coś na kształt tej "zdjęciowej"...

Wiem, że nie chciałeś robić go brudnego, ale czy podkreślenie linii i nitów nie zrobiłoby mu lepiej? Nie byłby brudny, byłby za to mniej płaski.

Już nie marudzę :mrgreen:
Avatar użytkownika
Maciej Gruca
 
Posty: 666
Dołączył(a): wtorek, 16 grudnia 2008, 10:20

Re: Messerschmitt Bf-109E-1, Eduard 1:48

Postprzez barszczo » czwartek, 19 maja 2016, 08:35

Marudź, marudź, od tego jest to miejsce. Wygląda faktycznie trochę plaskato na tych fotografiach, zwłaszcza na skrzydłach. Linie i nity są podkreślone, na niektórych zdjęciach widać to lepiej, na niektórych wcale o innych subtelnościach nie wspomnę. Bez inwestycji w lepszy aparat jednak się nie obejdzie. :?
Avatar użytkownika
barszczo

Animal Planet
 
Posty: 898
Dołączył(a): sobota, 29 grudnia 2012, 14:31
Lokalizacja: Olkusz


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości