MiG-29M w kamuflażu M2 Trumpeter 1:32

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

MiG-29M w kamuflażu M2 Trumpeter 1:32

Postprzez KRL » piątek, 11 listopada 2016, 11:16

Ponieważ po dodaniu fotek MiG-29M do portfolio pojawiło się sporo maili z prośbą o dodanie tego modelu do galerii postanowiłem ugiąć się i poddać naciskom. ;o)

Model pochodzi ze stainii Trumpetera skala 1:32 o samym modelu można napisać tyle że jest bardzo dobrze spasowany, choć nie co pracy wymaga wklejenie skrzydeł. Moja propozycja to wklejenie ich w górną część kadłuba i w dalszym kroku wklejenie dolnej części.

Sporo problemu jest z pylonami uzbrojenia jest cała massa uzbrojenia, niestety pod niektóre zestawy brakuje włąsciwych pylonów lub jest ich za mało.

Ja wykonłem podwieszenia w konfiguracji w jakiej zapewne samolot nie pojawi się nigdzie poza stojanką prezentując swoje możliwości. Tak więc, jest to uzbrojenie pokazowe.

Ogólnie kamuflaż który jest na tym modelu jest powiedzmy wymyślony a dokładniej w takim kamuflażu pojawił sie MiG-29M2 na pokazach MAKS.
Tak wiec osoby które mają ortodoksyjne poglądy lub nadewszystko stawiają zgodność merytoryczną powinny zamknąć tą galerię nim dostaną zawału lub adrenalina podniesie się im do takiego stopnia że przeczytam kilka szorstkich słów do autora.

Sam model miał być w miarę nowy więc skupiłem sie na cieniowaniu paneli tak by nie co zróżnicować powierzchnię.
Tyle w kwestii wprowadzenia reszte widać na fotkach.

MiG-29M w wersji zmyślonej:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości