Su-24M "Po przejściach"Trumpeter 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Su-24M "Po przejściach"Trumpeter 1:48

Postprzez KRL » piątek, 26 maja 2017, 09:47

Wrzucam kilka fotek mojej wizji Su-24M.
Myślę że nie wszystkim przypadnie do gustu wersja tak mocno umęczona ale miało to być Su-24 sfatygowane i wysłużone.

Model od Trumpka dość bogaty zestaw szczególnie w kwestii uzbrojenia sam model spasowany po Trumpeterowsku czyli jest kilka wpadek ale ogólnie nie jest żle.
Detal całkiem przyzwoity choć osoby oczekujace wyjątkowej poprawności merytorycznej wiedzą zapewne że Trumpek nie ustrzegł się kilku wpadek.

Model nie licząc blaszek w kabinie i foteli to zestaw pudełkowy - model przygotowałem na wystawę we Włoszech do klasy SSP więc nie mogło być zbyt wiele dodatków,

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2015, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: Su-24M "Po przejściach"Trumpeter 1:48

Postprzez Atlis » piątek, 26 maja 2017, 10:07

Piękna maszyna.

Szkoda dużej ilości niedoróbek (widoczne łączenia na bombach, UB itd, srebrzące się kalki). Weathering trochę przypomina przejazd kopalnią niż zmęczoną powłokę - widać mazanie na osłonie radaru, nie wytarty wash wokół skrzydeł rakiet i na łączeniu kadłub skrzydło czy mocno rzucający się w oczy odcisk palca pod kabiną. Brudny kadłub kontrastuje z czystą osłoną na kołach...
Avatar użytkownika
Atlis
 
Posty: 2593
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2016, 13:39
Lokalizacja: Rostock / Szczecin / Sliač


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości