Mi-24W Trumpeter 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Mi-24W Trumpeter 1:35

Postprzez KRL » wtorek, 13 lutego 2018, 20:27

Ostatnio sporo siedzę w "wiatrakach" i muszę przyznać że jestem już zmeczony składaniem wirników i walką z oszkleniem śmigłowców.
Myśłę że na najbliższy czas wezmę sobie urlop od skłądania modeli śmigłowców mimo iż pozostał mi jeszcze Wessex z FLY w poczekalni w skali 1:32.

Wracajac do Mi-24 zawsze mnie ciągneło do tego kamuflażu w dodatku te paski w mojej opinii wygląda to dość ciekawie a na pewno nie standardowo.
Model dał mi w kość ponieważ tym razem postanowiłem użyć więcej dodatków: BIGED, żywiczne koła i wyrzutnie + Master.

O ile koła i wyrzutnie faktycznie w wersji żywicznej wyglądają znacznie lepiej o tyle do tych wszystkich blaszek nie jestem wciąż przekonany i nie widzę różnicy inplus.

Trudne też okaząło się samo lakierowanie do tego kamuflażu brak kalkomanii więc wszystko to typowa robota ręczna.
Dziekuję koledze z forum za wykonanie masek do godła.

Co prawda musiałem wykonać godła ręcznie ponieważ maski okazały się być zbyt duże jednak bez nich byłoby mi zdecydowanie trudniej to zrobić.
Zdjęcia może tego nie oddają ale godła po obu Stronach wyszły mi nie tyle inne co w różnych rozmiarach. choć i drobne różnice w samym godle da się zobaczyć.

Czy jestem zadowolony z efektu końcowego? Ostatecznie tak model na żywo wygląda ciekawie choć jak to zawsze już kilka godzin po postawieniu na pułke zaczałem wyliczać co bym poprawił. :)

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

Re: Mi-24W Trumpeter 1:35

Postprzez pavlo » środa, 14 lutego 2018, 00:02

Jak zwykle bardzo fajne wykonanie :) :)

Na przyszłość - wczesne Mi-24W miały kolory FS 24583 i 24258. Co do pomarańczowego pasa - ciekawostka - to było naklejane z folii budowlanej w rolce i na niektórych zdjęciach widać, że idąc w dół co chwilę pojawiają się jaśniejsze - żółtawe pasy.
pavlo
 
Posty: 59
Dołączył(a): środa, 27 lipca 2011, 20:11

Re: Mi-24W Trumpeter 1:35

Postprzez Łukasz_K » środa, 14 lutego 2018, 10:22

świetna maszyna, świetny model, podoba się jak zwykle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4819
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 13:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Mi-24W Trumpeter 1:35

Postprzez Marcin_Matejko » środa, 14 lutego 2018, 10:29

Bardzo ładnie zrobiony model, brawo. Podoba mi się umiarkowane podejście do brudzenia modelu.
Per Aspera ad Astra
IPMS Polska / IPMS Świdnica / IPMS Air-race / RCtank.pl / RC-trial.pl
Avatar użytkownika
Marcin_Matejko
 
Posty: 1339
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2011, 22:56
Lokalizacja: Świdnica

Re: Mi-24W Trumpeter 1:35

Postprzez KRL » środa, 14 lutego 2018, 10:40

Dziękuję, podstawowe założenie było takie że nie może być nadmiernie utytłany.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mi-24W Trumpeter 1:35

Postprzez Aleksander » środa, 14 lutego 2018, 22:52

Też jestem na tak! Fajny "wiatrak".
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości

cron