MiG-21UM Trumpeter 1:48

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

MiG-21UM Trumpeter 1:48

Postprzez KRL » piątek, 8 lutego 2019, 11:19

Model wykonany w ramach odpoczynku i uspokojenia nerwów po kilkudziesięciu godzinach pracy z żywicznym modelem HPH.

MiG-21UM Trumpeter 1:48, skleiłem ten model w trzech różnych skalach 1:32, 48 i 72 i wiem że to dziwnie zabrzmi ale zdecydowanie najsłabszy jakościowo okazuje się być ten w skali 1:32.

Model ma swoje wady czytałem gdzieś że model Trumpka to karykatura MiG'a-21UM ale i tak wygląda to lepiej niż ten sam model w skali 1:32 model ma wnętrze od Edka i kalki które były w pudełku do konkretnie tego modelu nawet nie pamiętam kto jest producentem natomiast pewne jest że jedna z cyferek ma niewłaściwy kształt.

W kwestii samego złożenia modelu jest to model który składa się przyzwoicie bez wielkich problemów.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na warsztacie
wietrzenie
Avatar użytkownika
KRL
 
Posty: 1098
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2015, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Reklama

modele polskich samolotów

Re: MiG-21UM Trumpeter 1:48

Postprzez MIRO » piątek, 8 lutego 2019, 12:21

Generalnie lubię Twoje modele, ale ten szczególnie mi się podoba. Szkoda tylko, że fotki trochę nieostre.
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 10:36
Lokalizacja: Opole

Re: MiG-21UM Trumpeter 1:48

Postprzez Psar77 » piątek, 8 lutego 2019, 14:56

Mnie tez się modele KRLa bardzo podobają - jedyne czego nie mogę przeboleć to jego zdjęcia - ciężko się to ogląda skoro głębia ostrości lezy i zamiast się koncentrować na całym modelu to się koncentruje na wybranym (często małym) fragmencie. Po 2-3 fotach dostaje oczopląsu i nie oglądam dalej :-( A szkoda, bo kawal dobrej roboty !!!
Avatar użytkownika
Psar77
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 21 listopada 2013, 01:07


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości