P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Postprzez JGucwa » wtorek, 17 listopada 2009, 23:36

Wreszcie skończony! Jak w tytule - skala 1/72 - vintage style.
Cóż można jeszcze powiedzieć? Śmigło i kółeczka się kręcą :lol: . Oryginalna kalkomania. Nie dopasowywałem koloru modelu do koloru tła kalek, bo model nie przypominałby 11-tki. Model pomalowany pactrą: polish khaki I oraz polish blue I. Wykończony matem (jak widać :mrgreen: ). Podstawka pomalowana humbrolem na gunmetal, a następnie połysk (tak moim zdaniem jest ciekawiej). Model zrobiony tak, jak mógłby być zrobiony w latach 70-tych. Trzeba przyznać, że ma swój klimacik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatnia fotka z Karasiem - również z PZW Siedlce (pomalowanym polish khaki II Pactry). Uroczo prawda?
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 09:05
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Postprzez dewertus » wtorek, 17 listopada 2009, 23:49

Model totalnie klimatyczny i ... zrobiony bardzo czysto - chyba nawet za czysto jak na styl vintage :mrgreen: Patrząc na niego wracają wspomnienia z początków modelarstwa, oj łezka się w oku kręcki ;o)

Do pełni szczęścia to mi brakuje jeszcze serii Mikro 144... co tam były za modele (Potez XIX, Ansaldo A1, Spad VII, Spit, Hurricane, Karaś, Łoś...) - to dopiero był by powrót do dzieciństwa :mrgreen:

pzdr.
Hubert
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 00:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Postprzez Grzegorz2107 » środa, 18 listopada 2009, 00:28

dewertus napisał(a):
Do pełni szczęścia to mi brakuje jeszcze serii Mikro 144... co tam były za modele (Potez XIX, Ansaldo A1, Spad VII, Spit, Hurricane, Karaś, Łoś...) - to dopiero był by powrót do dzieciństwa :mrgreen:

pzdr.
Hubert


Jarkowi już gratulowałem na starym forum, ale co tam, jeszcze raz GRATULACJE z dobrej zabawy.

Będę robił Łosia i Spitfire z MIKRO144 (mam pokancerowane modele, bez kilku części, bez wartości kolekcjonerskiej i dam im szansę powstać). Mam nadzieję , że na wiosnę. TO duże przedsięwzięcie, więc potrzebuje solidnego przygotowania :mrgreen: Nie zdecydowałem się jeszcze czy będą malowane , czy tylko w naturalnym kolorze materiału :mrgreen: Oba są tak pokraczne...
Mam już większość tych miniatur, moim planem , po porażce w poszukiwaniu zaginionych form, będzie skopiowanie ich w żywicy...i podzielenie się z chętnymi.
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:19

Re: P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Postprzez Adam » środa, 18 listopada 2009, 10:45

Oj łza się w oku kręci :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam
 
Posty: 2929
Dołączył(a): piątek, 8 maja 2009, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Postprzez Mecenas » środa, 18 listopada 2009, 11:05

Niezła robota, gratuluję. Niemniej jednak dla mnie relacja z budowy takiego modelu to jak pamiętniki pradziadka z Powstania Styczniowego...może to i lepiej?
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Postprzez erkamo » środa, 18 listopada 2009, 13:53

Teraz przydalaby sie fotka prawdziwego zabytku z tamtych lat, aby przyrownac do niego ten "kiepski" falsyfikat. :lol:
Pozdrawiam

erkamo.

"...Protest Chin przyczyną rozwiązania ONZ, zadłużenie USA..., sprzedaż Alaski dla..." - Juliusz Machulski - wizjoner czy fantasta?
erkamo
 
Posty: 690
Dołączył(a): niedziela, 2 marca 2008, 22:56

Re: P 11 C PZW SIEDLCE - WCZESNY

Postprzez JGucwa » środa, 18 listopada 2009, 15:46

erkamo napisał(a):Teraz przydalaby sie fotka prawdziwego zabytku z tamtych lat, ... :lol:


Niestety, z mojej starej (oryginalnej) kolekcji nic się nie ostało :cry: :cry: :cry: :mrgreen: .
Pozdrawiam serdecznie - Jarosław Gucwa.
Avatar użytkownika
JGucwa
 
Posty: 677
Dołączył(a): wtorek, 12 maja 2009, 09:05
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości