Aichi E16A1 ZUIUN / Fujimi 1:72

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Aichi E16A1 ZUIUN / Fujimi 1:72

Postprzez marco2607 » piątek, 15 stycznia 2010, 22:00

Zapomniałem o jeszcze jednym modelu, który nie często gości jako model sklejony. Niestety zdjęcia stare, brak czasu na lepsze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Model w skali 1/72, firma Fujimi.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3307
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Reklama

Re: Aichi E16A1 ZUIUN / Fujimi 1:72

Postprzez dewertus » piątek, 5 lutego 2010, 16:30

Te przebarwienia na skrzydłach są super! Uchyl rąbka tajemnicy i napisz jak je zrobiłeś. Z całej serii Twoich pływaków z kraju przekwitłej wiśni ten jest numer 1.

pzdr.
Hubert
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aichi E16A1 ZUIUN / Fujimi 1:72

Postprzez marco2607 » piątek, 5 lutego 2010, 17:22

Seria się jeszcze nie skończyła, tylko jest na etapie szukania dokumentacji. Każdy model jest robiony trochę inaczej (malowanie),
bo nie chcę robić schematów i raczej staram się podglądać zdjęcia. Różnie to wychodzi ( z oceną) bo japończyk zawsze będzie się kojarzył z zielonym obdartusem.
Na tym modelu głównym celem były przebarwienia zieleni .Farba to zielona gunze w kilku odcieniach ( ta sama farba z dodatkami bieli i czerni). Było tam i solenie, drapanie, maseczka i patafix. Efekt jest lepszy niż na zdjęciach ,niestety fotograf ze mnie marny .
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3307
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości