[1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez MarCo » środa, 22 listopada 2017, 22:54

potez napisał(a):MarCo - wrzuć na luz. Karol szuka modelu Edka do kupienia bo nigdzie od ręki nie ma. Już pożartować , poprosić o pomoc dla kolegi nie można od razy hejt między-skalowy musi się właczac?


Ok, spróbuję wytłumaczyć jeszcze raz, w prostszych słowach. Ja nie mam nic złego na myśli, nic mnie tutaj nie denerwuje więc nie mam powodu do wrzucania na luz. Widząc, że - jak sądzę - nie zauważyliście, że to niewłaściwy wątek, uczynnie chciałem zwrócić uwagę. Zauważyłem grzecznie że poszukiwanie modelu w skali 1:48 w wątku o nowościach w skali 1:72 jest nierozsądne. I post kolegi Karola, i Twoja nieoceniona pomoc ma większe szanse zauważenia w wątku o własciwej skali.
Nie wiem co oceniłeś jako hejt na (inną) skalę, ale do raczej nie o mnie. Mnie zupełnie inne skale nie obchodzą ale wcale ich nie hejtuję. Po prostu je olewam.
Avatar użytkownika
MarCo
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 11:56

Reklama

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez karolkonw » środa, 22 listopada 2017, 23:21

MarCo napisał(a):
potez napisał(a):MarCo - wrzuć na luz. Karol szuka modelu Edka do kupienia bo nigdzie od ręki nie ma. Już pożartować , poprosić o pomoc dla kolegi nie można od razy hejt między-skalowy musi się właczac?


Ok, spróbuję wytłumaczyć jeszcze raz, w prostszych słowach. Ja nie mam nic złego na myśli, nic mnie tutaj nie denerwuje więc nie mam powodu do wrzucania na luz. Widząc, że - jak sądzę - nie zauważyliście, że to niewłaściwy wątek, uczynnie chciałem zwrócić uwagę. Zauważyłem grzecznie że poszukiwanie modelu w skali 1:48 w wątku o nowościach w skali 1:72 jest nierozsądne. I post kolegi Karola, i Twoja nieoceniona pomoc ma większe szanse zauważenia w wątku o własciwej skali.
Nie wiem co oceniłeś jako hejt na (inną) skalę, ale do raczej nie o mnie. Mnie zupełnie inne skale nie obchodzą ale wcale ich nie hejtuję. Po prostu je olewam.


STOP!
Potez zazartowal i tyle
ja szukam w 48 ale ARME byc mzoe kupie choc po P7 i stanie wyprasek w jakim ta firma je oferuje mam powazne watpliwosci to nie jest rok 89 tylko 2017... skoro WSZYSCY potrafia to wymagajmy takiego standardu od WSZYSTKICH

Jakos gorzkie zale ze bla bla wspierajmy naszych nie trafiaja do mnie bo wydalem 100 zl i dostalem kupsztala w pudeleczku wyprodokuwoanym w polsce;)
Żołnierze zziębnięci cześc ich pamięci
karolkonw
 
Posty: 1091
Dołączył(a): środa, 23 lutego 2011, 09:38

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez potez » środa, 22 listopada 2017, 23:26

Akurat E.V to jest bardzo dobry model na początek produkcji. Nie znam niczego prostszego do zrobienia. Pewnie najłatwiej się na tym nauczyć jak zrobić dobre formy, bez jam skurczowych i bez nadlewek. Mało podziałów i bardzo prosta bryła. także powinno być dużo łatwiej niż z P.7 8-)
tak, jestem #ponurymodelaż
Avatar użytkownika
potez
 
Posty: 4681
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2007, 12:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez piotr dmitruk » czwartek, 23 listopada 2017, 20:35

Special Hobby
Obrazek
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9940
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez marco2607 » sobota, 25 listopada 2017, 10:31

piotr dmitruk napisał(a):Special Hobby


Zapewne przepak 209 humy z dokładką i kosmiczną ceną. Firma znana z odgrzewania kotleta.
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3301
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Jostein » sobota, 25 listopada 2017, 15:01

marco2607 napisał(a):
piotr dmitruk napisał(a):Special Hobby


Zapewne przepak 209 humy z dokładką i kosmiczną ceną. Firma znana z odgrzewania kotleta.


O czym świadczą nowy Goblin, nowa Barracuda, nowy Wirraway, nowy P-40F, nowy Vindicator.
Avatar użytkownika
Jostein
 
Posty: 1309
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez radoslaw6363 » sobota, 25 listopada 2017, 15:49

Szkoda że nie P11c ,ale może być :lol: Chyba się skuszę na droższy zestaw :lol: W Lozenge jeszcze nic nie mam :idea: Wie ktoś od kiedy w sprzedaży :?:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano sobota, 25 listopada 2017, 15:58 przez radoslaw6363, łącznie edytowano 1 raz
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2542
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez KR77 » sobota, 25 listopada 2017, 15:57

radoslaw6363 napisał(a):Szkoda że nie P11c ,ale może być :lol:

Obrazek
Obrazek


Obudziłeś się dopiero? Całe dwie strony są o tym :mrgreen:
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 15:07

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez radoslaw6363 » sobota, 25 listopada 2017, 15:59

Pytam od kiedy sprzedaż ? grudzień ? początek :?:
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2542
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez KR77 » sobota, 25 listopada 2017, 16:13

radoslaw6363 napisał(a):Pytam od kiedy sprzedaż ? grudzień ? początek :?:


Obrazek

Kiedy model Fokker E.V trafi do sprzedaży?

Model planujemy wypuścić około 7 grudnia 2017. Po rozmowach w narzędziowni wiemy już, że jest to możliwe na 50%. Najgorszy przewidywany wariant to opóźnienie ok. 2 tygodni. Być może powinniśmy wstrzymać się z zapowiedzią. Uznaliśmy jednak, że lepiej jest poinformować was już wcześniej, tak, żebyście byli przygotowani „na najlepsze”.

W najbliższych dwóch tygodniach będziemy podawać kolejne informacje na temat modelu. Pokażemy renderingi części, więcej o malowaniach zawartych w pudełkach, o blaszkach i historii samolotu. Prosimy o udostępnianie informacji na blogach, forach i social media. Poniżej możecie zadawać pytania i komentować model.

:arrow: http://armahobbynews.pl/?p=1574332?utm_ ... content=pl
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 15:07

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Darek Trzeciak » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:30

radoslaw6363 napisał(a):Pytam od kiedy sprzedaż ? grudzień ? początek :?:

Nie bój żaby, na sześciu króli zdążą :mrgreen:
Pozdrawiam Darek
"Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty." - Josh Billings
***** ***
Avatar użytkownika
Darek Trzeciak
 
Posty: 2216
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 23:23
Lokalizacja: EPWA

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez pb299 » środa, 29 listopada 2017, 15:23

Mecenas napisał(a):Leci leci Łoś, ma pod brzuchem coś!


Offtopicznie: tymczasem inny polski prouducent wyprzedził i IBG, i Fly (w nieco innej skali) ;o)
https://cobi.pl/klocki/mala-armia-ww2/samoloty/pzl37b-los---polski-sredni-bombowiec,art,10495.html

Obrazek

/p.
pb299
 
Posty: 104
Dołączył(a): sobota, 24 listopada 2007, 17:56

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez Moses » środa, 29 listopada 2017, 17:55

Coś mi żona mówiła o tym aby nie dyskryminować córek, i że nie musi się bawić non stop lalkami ...... :twisted:
Avatar użytkownika
Moses
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2012, 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez pboguta » piątek, 1 grudnia 2017, 13:21

AZ-model zapowiada model Martin Baker MB.6 „Night Ferret“: https://www.azmodel.cz/produkt/martin-baker-mb-6-night-ferret/
Zainteresowało mnie 1 malowanie i nazwisko pilota...
pboguta
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 24 grudnia 2014, 14:46

Re: [1:72] Lotnicze nowości i zapowiedzi rynkowe

Postprzez net_sailor » piątek, 1 grudnia 2017, 13:49

pboguta napisał(a):AZ-model zapowiada model Martin Baker MB.6 „Night Ferret“: https://www.azmodel.cz/produkt/martin-b ... ht-ferret/
Zainteresowało mnie 1 malowanie i nazwisko pilota...

Zarówno samolot jak i pilot to oczywiście fikcja. AZ na bazie wyprasek swojego MB.5 tworzy różne hipotetyczne "wersje rozwojowe" w barwach fikcyjnych użytkowników. Niektóry to podobno kupują. Samo oznaczenie MB.6 też zostało użyte w sposób ahistoryczny, bo pod tą nazwą krył się projekt samolotu odrzutowego.

Jeśli chcemy trzymać się bliżej faktów to lepiej sięgnąć po zwykłego MB.5 bez udziwnień i wykonać w barwach maszyny testowej także z plusem za polskie malowanie - latał nim przecież Janusz Żurakowski:

https://www.azmodel.cz/produkt/martin-b ... prototype/
Avatar użytkownika
net_sailor
 
Posty: 1809
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:01
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości