Nowa monografia Lublina R.XIII?????

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Nowa monografia Lublina R.XIII?????

Postprzez arhtus » niedziela, 23 lipca 2017, 21:16

Właśnie wpadłem na taki tekst..
"Zdjęcie tytułowe, wzornik kolorów włocławskiej wytwórni „Nobiles” – całość – zdjęcie pochodzi z przygotowywanej monografii samolotu Lublin R.XIII Marka Trojanowicza"

Czy coś wiadomo na ten temat? Przyznam się, że ostatnio to jestem nieziemsko mile zaskakiwany tym co się dzieje od strony modelarskiej i nie tylko, co do polskiego lotnictwa przedwojennego :) modele, farby, książki.... :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:36 przez arhtus, łącznie edytowano 2 razy
arhtus
 
Posty: 553
Dołączył(a): piątek, 14 listopada 2014, 23:03

Reklama

Re: Nowa monografia RWD XIII?????

Postprzez Sparrow » poniedziałek, 24 lipca 2017, 00:29

Monografia Lublina R XIII (nie RWD, jak jest w tytule) powstaje. Jej fragmenty były opublikowane w Historiach Puckich nr 6. Bardzo dobrze wyglądają wizualizacje 3D.
Sparrow
Avatar użytkownika
Sparrow
 
Posty: 642
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2007, 13:08
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa monografia RWD XIII?????

Postprzez waran » poniedziałek, 24 lipca 2017, 05:02

Świetna wiadomość, będzie pomocna przy budowie lublinka w 1/32 f.LUKGRAPH :)
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 07:02
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowa monografia RWD XIII?????

Postprzez arhtus » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:40

Sparrow napisał(a):Monografia Lublina R XIII (nie RWD, jak jest w tytule) powstaje. Jej fragmenty były opublikowane w Historiach Puckich nr 6. Bardzo dobrze wyglądają wizualizacje 3D.


Tak oczywiście, że Lublina, a nie RWD sam nie wiem teraz dlaczego tak napisałem, chyba z rozpędu bo akurat byłem wczoraj przy RWDziakach myślami :mrgreen:
arhtus
 
Posty: 553
Dołączył(a): piątek, 14 listopada 2014, 23:03


Powrót do Lotnictwo - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości