Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

(...-08.04.2009)

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Daniel iceman Gronowski » sobota, 24 stycznia 2009, 14:48

Dla mnie termin ok, ale można przedłużyć by koledzy z ambitniejszymi projektami doprowadzili swoje relacje do finału.
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:23
Lokalizacja: Inowrocław

Reklama

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Michał U. » sobota, 24 stycznia 2009, 14:58

Gonzo - czytasz w moich myślach! Ja byłbym wniebowzięty, jakby termin troche przesunięto - wizja nieukończenia modelu na czas przez nitowanie, poprawianie, różne nieprzyjemne niespodzianki itp. spędza mi sen z oczu. Im więcej czasu, tym większa szansa, że konkursowe modele będą na wyższym poziomie i nie trzeba będzie rezygnować z planów. A w konkursie, dla "młodzieży modelarskiej" także, o to chyba głównie chodzi (nie licząc zdrowej rywalizacji). Jestem zdecydowanie za! Co do nowego terminu to się jeszcze dogadamy.
Avatar użytkownika
Michał U.
 
Posty: 162
Dołączył(a): czwartek, 23 października 2008, 16:07

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Slash » sobota, 24 stycznia 2009, 16:29

Kwestia jeszcze co w praktyce oznacza przedłużenie terminu. Może uda się zrobić kabinke do końca. ;o)
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Speedking » sobota, 24 stycznia 2009, 23:13

O tak, jestem jak najbardziej za! Podpisuję się obiema ręcoma!
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez greatgonzo » środa, 18 lutego 2009, 10:48

Ktoś wcześniej napisał, że konkurs Modelworka zabierze uczestników. Zobaczyłem sobie zatem co to za zwierzę ten Modelwork. Zabrał, nie zabrał - wyzbyłem się kompleksów. Nie ma to jak sympatyczny, kameralny konkurs gdzie samoloty nie rywalizują z czołgami, a większość nagród nie jest przyznawana wg widzimisię nagrododawcy :D .
Szkoda tylko, że jedna nagroda raczej przepadnie, bo nikt nie skusił się na model niemiecki. Może jednak? Ja wiem, ze robienie Niemca jest bezcelowe, ale może ktoś jest wystarczająco chciwy ;o) ?
Zmiana terminu zakończenia konkursu może zostać ustalona zwykłą większością głosów uczestników. Ma to być jednak inicjatywa oddolna. Ustalcie nowy termin, tylko bez szaleństw bo zostawiam sobie prawo do weryfikacji terminu coby się sponsorzy nie zniechęcili.

O ile nie nastąpi wysyp sponsorów wprowadzę zmiany w zasadach sędziowania. Zrównam prawa sędziów, bo w tych proporcjach zaproponowany przeze mnie podział ma sens znikomy.

Muszę jeszcze uwywnętrznić się i wyrazić swoje wielkie zadowolenie z poziomu prac powstających w konkursie. Szanowni Panowie dają radę :D .
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4054
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Slash » środa, 18 lutego 2009, 16:30

Nie wiem co miało by w praktyce oznaczać przedłużenie terminu, ale wątpię abym w tym konkursie ukończył B-17. Zostały dwa miesiące,a a przez 3 ostatnie nie wiele zrobiłem. Dodatkowo stery niestety wpływa na to moja ostateczna deklaracja maturalna ;o) Ale postaram się zrobić jakiegoś malutkiego out of box, żeby nie było że nic nic :mrgreen:
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Daniel iceman Gronowski » środa, 18 lutego 2009, 17:47

Po odzewie o zmianie terminu zakończenia konkursu, a właściwie jego braku :? (raptem 4 konkursowiczów zabrało głos), myślę, że drastyczne przesunięcie czasu zakończenia zmagań w W.K.W.G. nie ma praktycznie sensu. Nie liczę także na dużą frekfencję ukończonych modeli (co jest akurat smutne), wystarczy spojrzeć na aktywność uczestników w założonych przez nich wątkach. Raptem 3-4 rozwijające się projekty. Rozumiem, każdy ma masę obowiązków (rodzina, praca, szkoła itp.), krótki termin konkursu także nie sprzyja powstawaniu pięknych i dopieszczonych modeli, ale Panowie APELUJĘ - złapcie się za nabiał i do roboty!

Post ten miał na celu zmotywować uczestników do wytężonego wysiłku i jeżeli ktoś się poczuł obrażony to niech zapomni o tych kilku linijkach, które przeczytał wyżej, bo nie mam zamiaru go przepraszać :P

Pozdrawiam gorąco!
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:23
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Speedking » czwartek, 19 lutego 2009, 16:42

A więc jak będzie panowie? Ja bym proponował przesunąć termin na koniec marca. Miesiąc więcej dla nas a i sponsorzy nie uciekną mam nadzieję ;o)
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez greatgonzo » czwartek, 19 lutego 2009, 17:05

Ależ drogi Speedkingu, termin obecny, odgórnie dany, upływa w kwietniu. Czyżbyś w ten chytry sposób chciał, ukończywszy wcześniej model, wykosić konkurencję? :mrgreen:
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4054
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Speedking » czwartek, 19 lutego 2009, 17:21

eee a faktycznie :lol: Cały czas byłem przekonany, że termin upływa z końcem lutego :P To może niech ktoś inny coś zaproponuje, jako że moje niecne plany zostały przejrzane :mrgreen:
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Jendrek » czwartek, 19 lutego 2009, 20:38

Może taki termin kończący się po weekendzie majowym byłby super dla nas wszystkich? ;o) To tylko miesiąc różnicy, ale chyba dla większości to rozsądna propozycja? Co Panowie na taki pomysł powiedzą?
Avatar użytkownika
Jendrek
 
Posty: 122
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:13
Lokalizacja: Łęczna k. Lublina

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Daniel iceman Gronowski » piątek, 20 lutego 2009, 10:29

Dla mnie bomba. Powinienem się wyrobić :lol:

Ps. W końcu Jendrek się odezwałeś, bo już myślałem, że poddasz konkurs walkowerem ;o)
Avatar użytkownika
Daniel iceman Gronowski

BoB 1 miejsce
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 10:23
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Michał U. » sobota, 21 lutego 2009, 20:14

Jendrek napisał(a):Może taki termin kończący się po weekendzie majowym byłby super dla nas wszystkich? ;o) To tylko miesiąc różnicy, ale chyba dla większości to rozsądna propozycja? Co Panowie na taki pomysł powiedzą?

Świetnie! Chociaż znając mnie i tak się nie wyrobię :P Przydałoby się żeby wszyscy zainteresowani zabrali głos w tej sprawie, bo wątpię, żeby szanowny Organizator zgodził się na drugą zmianę terminu.

Pozdrawiam i powodzenia przy modelach
Avatar użytkownika
Michał U.
 
Posty: 162
Dołączył(a): czwartek, 23 października 2008, 16:07

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Arkady72 » niedziela, 22 lutego 2009, 00:53

Majowy termin to fajny termin :) . Tymczasem kleic, kleic i trzymac poziom Panowie, zeby galeria koncowa nie swiecila pustkami :roll: .
Tworzona dziś przyszłość będzie naszą teraźniejszością!
Avatar użytkownika
Arkady72

WM2
 
Posty: 1910
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2008, 10:27

Re: Wielki ;) konkurs Wielkiego Gonza

Postprzez Speedking » niedziela, 22 lutego 2009, 17:03

Taki termin jak najbardziej mi odpowiada, oczywiście :)
Pozdrawiam, Krzysztof
"Student to już jest absolutne dno piramidy społecznej"
Avatar użytkownika
Speedking
 
Posty: 487
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2008, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wielki ;) Konkurs Wielkiego Gonza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości