T-34 1941r., DML 1:35

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

T-34 1941r., DML 1:35

Postprzez Mikołaj Wawer » sobota, 22 września 2007, 07:38

Zaczynam budowę modelu wzorowaną na tym zdjęciu
Obrazek
Sam model dragona wygląda bardzo ładnie. Raczej nie będę dodawał do niego żadnych blach poza przewidzianymi w zestawie. Zapraszam do śledzenia tematu :D

[ Dodano: 2007-09-22, 07:43 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poprawiłem żaluzje na wykonane z takiego przezroczystego plastiku .
Obrazek
Obrazek

Zrobiłem wieże teraz czekam mnie szpachlowanie tego czego dragon niedorobił . Obciąłem błotniki i zrobiłem narazie prowizorkę na prawy tak do zdjęć .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No dość pokaźny postęp w prac. Założyłem właz kierowcy i gniazdo strzelca w kadłubie. Wieża jest już prawie skończona brakuje jeszcze tylko uchwytów do podnoszenia wieży. Siatki niestety trochę spieprzyłem, bo za krótko przyciąłem kawałek siatki. Ale patrząc, pod jakim kątem zostało zrobione nie wyklucza się tego, że siatka mogła zostać w takim miejscu uszkodzona lub pocięta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

założyłem gąsienice. Oczywiście są one podzielone na 4-5 kawałków i trzymają się tylko na potrzeby zdjęcia. Poza tym model nabrał już kształtów i zaczynam się zbliżać do końca. Niech teraz ktoś powie, że tety są brzydkie :D :D :twisted: :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na zielono:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

doszło rozjaśnienie powierzchni .
PS. Wnętrze włazu na wieży będzie malowany innym kolorem i bedzie poprawione.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mikołaj Wawer
 

Reklama

Re: T-34 1941r.

Postprzez Piotr Kostecki » niedziela, 23 września 2007, 11:31

Na razie wygląda elegancko. Kibicuje i czekam na finisz.
Piotr Kostecki
 

Re: T-34 1941r.

Postprzez Mikołaj Wawer » niedziela, 23 września 2007, 15:19

finisz w dziale galerie ->>
Ps. Jest to temat przeniesiony z s`PWM
Mikołaj Wawer
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości