Pz.Kpfw.III Ausf.N TAMIYA 1/35

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Re: Pz.Kpfw.III Ausf.N TAMIYA 1/35

Postprzez SLAWKO Z. » niedziela, 19 października 2008, 21:40

:roll: No a tak wygląda po zamontowaniu, jeszcze jest w poprawkach. Oto fotki z dzisiejszych zmagań : :shock:
.....................................................................................................................................

8-) Zmieniłem poprzednie fotki pstryknięte wieczorem na nowe zrobione w świetle dziennym. ;o)


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 21 października 2008, 16:47 przez SLAWKO Z., łącznie edytowano 1 raz
SLAWKO Z.
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Pz.Kpfw.III Ausf.N TAMIYA 1/35

Postprzez Krzysztofoslaw » niedziela, 19 października 2008, 23:57

Przyznać muszę, że wygląda świetnie. Taka zimna stal, u mnie wygląda to jak z warsztatu Kruppa. U Ciebie jakby na chwilę przed bitwą zamontowali...
Ostatnio edytowano niedziela, 26 października 2008, 18:55 przez Krzysztofoslaw, łącznie edytowano 1 raz
Krzysztofoslaw
 

Re: Pz.Kpfw.III Ausf.N TAMIYA 1/35

Postprzez SLAWKO Z. » niedziela, 26 października 2008, 12:29

Witam :)
Jest weekend to można się pobawić w dorabianie gadżetów, postanowiłem troszkę ubrać modelik. Wiaderko i beczkę wykorzystałem z zestawu tamiyki, natomiast piła i belki są zrobione własnorecznie. Wszystko ułożone jest jeszcze na sucho, kompozycja pewnie się jeszcze będzie zmieniać.
Daję fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam :->
SLAWKO Z.
 

Re: Pz.Kpfw.III Ausf.N TAMIYA 1/35

Postprzez SLAWKO Z. » poniedziałek, 27 października 2008, 23:50

Witam ;o)
Dziś przymiarka gąsek i dodane błotko. Fotki robione pod żarówką więc takie liche. Jeszcze widać niedomalowania, to się dociągnie.

Obrazek
Gąski tamiyki pokryte srebrnym podkładem Humbrol, dalej błotkiem firmy ???? ( Etykietka się zatarła troszkę )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całość będzie wkomponowana w zimową dioramkę tak że dojdzie jeszcze śnieżek na gąski i koła. Oczywiście sugestie i uwagi będą pomocne.

Pozdrawiam ;o)
SLAWKO Z.
 

Re: Pz.Kpfw.III Ausf.N TAMIYA 1/35

Postprzez Iwan » wtorek, 28 października 2008, 16:45

Jeśli dodasz śnieg będzie ok. Zrób coś z samym kamuflażem modelu, bo białe paski są, według mnie, za "czyste". Czekam na dalsze postępy i zapowiadaną dioramę.
Piła, belki, wiadro,beczka itp. - bardzo fajne.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam
Iwan
Avatar użytkownika
Iwan
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 26 października 2008, 09:15
Lokalizacja: Jarosław

Re: Pz.Kpfw.III Ausf.N TAMIYA 1/35

Postprzez SLAWKO Z. » sobota, 8 listopada 2008, 00:37

;o) Witam :lol:
Michal93 napisał(a):. Zrób coś z samym kamuflażem modelu, bo białe paski są, według mnie, za "czyste".


Jest to wynikiem zapewne flesza i jak pisałem wyżej robione przy żarówce. Ale powaszowałem jeszcze mocniej, zobaczymy jak wyjdą przy świetle dziennym.

Michal93 napisał(a):Piła, belki, wiadro,beczka itp. - bardzo fajne.


Dzięki :roll:

Dalsze fotki już w galerii, praktycznie model już ukończony. Mam nadzieję że w ten weekend je umieszczę ( odwieczny problem ...czas ).

Pozdrawiam :lol:


:roll:Już jest umieszczony w galerii :roll:
SLAWKO Z.
 

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości