Jak przerobić czołg Mk.IV na Mk.V?

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Moderator: xenomorph

Jak przerobić czołg Mk.IV na Mk.V?

Postprzez Mannet » niedziela, 18 lutego 2018, 14:36

Hej
Mam takie pytanko- jak (o ile się da) przebudować model czołgu mk.IV na mk. V? mam model takoma mk. IV a chciałbym zrobić mk. V sił "białych" z rosyjskiej wojny domowej... Dzięki za pomoc :)
Mannet
 
Posty: 143
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2013, 14:47

Reklama

Re: Jak przerobić czołg Mk.IV na Mk.V?

Postprzez Karol_Max » wtorek, 20 lutego 2018, 18:11

Nie wiem jak z wymiarami, Mk V wydaje się wyższy i krótszy, musiał byś porównać plany. Najistotniejszymi różnicami wizualnymi były kołnierze, żaluzje do wentylowania silnika w tylnej części pojazdu oraz wieżyczka obserwacyjna dowódcy.

Ale skoro Takom wypuścił Mk V to może lepiej się z kimś zamienić, kto ma Mk V a chciał by Mk IV? ;o)
Avatar użytkownika
Karol_Max
 
Posty: 135
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 11:02

Re: Jak przerobić czołg Mk.IV na Mk.V?

Postprzez Ralf_S » środa, 21 lutego 2018, 10:41

Mannet napisał(a):Hej
Mam takie pytanko- jak (o ile się da) przebudować model czołgu mk.IV na mk. V? mam model takoma mk. IV a chciałbym zrobić mk. V sił "białych" z rosyjskiej wojny domowej... Dzięki za pomoc :)

Jedyna możliwość to wymiana lub sprzedaż i zakup odpowiedniej wersji. Mk.V nie dość, że był dłuższy o około 50 cm, to był całkiem inną konstrukcją. Sprawdź też którą wersję Mark V używali Biali - bo były w trzech długościach :D
Pozdrawiam
Ralf_S
Avatar użytkownika
Ralf_S
 
Posty: 1278
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2007, 00:43
Lokalizacja: Częstochowa


Powrót do Pojazdy wojskowe - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości