Pz.kpfw II Ausf.F Tamiya 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Pz.kpfw II Ausf.F Tamiya 1/35

Postprzez Grazzi » środa, 26 listopada 2014, 22:47

Przestawiam zdjęcia mojego pierwszego, ukończonego modelu.
Krótki warsztat: Warsztat
Prezentuje go, mimo, że nawet moim zdaniem nie dorasta do pięt kolegom z forum :) Oceńcie proszę:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Grazzi
 
Posty: 64
Dołączył(a): poniedziałek, 20 października 2014, 08:33

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Pz.kpfw II Ausf.F Tamiya 1/35

Postprzez PlasticModels » piątek, 28 listopada 2014, 00:40

Gratuluję pierwszego ukończonego modelu! Pierwszy model nigdy nie jest porażką, tylko nauką. Zastosowałeś różne techniki, poznałeś podstawy warsztatu i jest ok. Teraz odstaw go na półkę i zrób kolejne modele. Za kilka miesięcy porównasz swoje prace i dopiero wtedy będziesz miał miarę do oceny swoich modeli. Życzę wytrwałości.
PlasticModels
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 18:12
Lokalizacja: Tuchola

Re: Pz.kpfw II Ausf.F Tamiya 1/35

Postprzez author21 » piątek, 28 listopada 2014, 14:03

Nie jest najgorzej, może jak dla mnie trochę błota za dużo w tej opcji, ale ogólnie jest OK. Mój pierwszy model wyglądał podobnie . A po kilku latach to już nie mogłam patrzeć na pierwsze swoje modele. I teraz nawet po ponad 25 latach sklejania nie każdy model wychodzi tak jakby się chciało.
author21
 
Posty: 486
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 15:00

Re: Pz.kpfw II Ausf.F Tamiya 1/35

Postprzez Maciej56 » niedziela, 1 marca 2015, 22:34

Pierwszy model ja bym go teraz suchym pędzlem oczyścił to da efekt że zostanie na nim niewielka ilość błota co da efekt prawdziwego zabrudzenia. po oczyszczeniu proszę nowe fotki
Maciej56
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 23 czerwca 2014, 09:55


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości