LAV III TUA Trumpeter 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

LAV III TUA Trumpeter 1/35

Postprzez LukaszRzepka » niedziela, 21 kwietnia 2013, 15:13

Witam wszystkich. Niedawno ukończyłem mój kolejny model, i z tej okazji chciałem się podzielić tą radosną nowiną z Wami. Jak wam się podoba? W planach jest jeszcze dorobienie do niego podstawki,ale to w przyszłym tygodniu będzie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
LukaszRzepka
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 16 maja 2008, 16:46

Reklama

modele polskich samolotów

Re: LAV III TUA Trumpeter 1/35

Postprzez merlin_PL » niedziela, 21 kwietnia 2013, 20:26

Mnie się podoba
Robią się różne rzeczy
merlin_PL
 
Posty: 889
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lipca 2009, 22:34
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Re: LAV III TUA Trumpeter 1/35

Postprzez robert.bednarczyk » niedziela, 21 kwietnia 2013, 21:47

Mnie też bardzo sie podoba. Na pierwszej fotce uwagę zwraca genialnie zrobione koło zapasowe - wymalowame świetnie - real 100 %. No ale jednak muszę napisać, że zestaw fotek to dałeś taki, że ......szkoda gadać. Dorzuć coś - jakieś zdjęcia całości w fajnej perspektywie, a potem jakieś zbliżenia. Bo tak to jakiś straszy bałagan fotograficzny, a z tego co widac model zdecydowanie zasługuje na lepszą ekspozycję. RB.
robert.bednarczyk
 
Posty: 628
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2011, 14:05

Re: LAV III TUA Trumpeter 1/35

Postprzez rhinoceros » poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 06:41

Jeden z najładniejszych LAV-ów jakie widziałem...
Ujmuje mnnie szczególnie realizm i prawdopodobieństwo wobec prawdziwego pojazdu..
W parku wozów każdej jednostki- większość pojazdów wygląda tak jak na twoim modelu... Zadbane i "dopieszczone". (Uwaga: nie mylić ze: "sterylnie czyste").

Zróżnicuj malowanie "szkiełek" i świateł... Co do świateł, już pisałem przy innych wątkach: łatwo można osiągnąć pożadany efekt malując "szkiełko" najpierw kolorem np. Polished Aluminium, a po wyschnięciu pokryć to dwu- lub trzykrotnie transparentnym Clearem w odpowiednim kolorze (czerwonym , bursztynowym...) Działa- sprawdziłem!

Dołączam się do słów Roberta dotyczących fotografii.
Brawo!
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów! :)
ZTS Lublin- to lubię!
Lubelskie Spotkania Modelarskie- Team!
Avatar użytkownika
rhinoceros
 
Posty: 423
Dołączył(a): piątek, 13 lutego 2009, 22:07

Re: LAV III TUA Trumpeter 1/35

Postprzez imek46 » środa, 24 kwietnia 2013, 19:56

Kolego Rihnoceros pooglądaj sobie fotki pojazdów z Afganistanu i czy Iraku. Ździwisz się jak te pojazdy mogą być sterane i co może zrobić z takim pojazdem pustynia. A po za tym nie bawię się bo jest ładniejszy niż moje :D :D :D :D
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości