Sherman M4A3E8 1/35 TASCA

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Sherman M4A3E8 1/35 TASCA

Postprzez KAMIL1990 » sobota, 3 sierpnia 2013, 14:56

Model uważam za skoniczony, tym razem starałem się nie przesadzić z brudzeniem.Wszelkie sugestie mile widziane.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
KAMIL1990
 
Posty: 166
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2012, 16:21

Reklama

Re: Sherman M4A3E8 1/35 TASCA

Postprzez Gregor68 » wtorek, 13 sierpnia 2013, 15:08

Nie wiem dlaczego brak komentarzy do zamieszczonych zdjęć, model uważam, jest bardzo fajnie pomalowany, trochę może zróżnicowałbym odcienie na workach. Otwory do mocowania osprzętu na płycie silnikowej pozostawione chyba przez niedopatrzenie, trochę razi spaw na wieży, chociaż widywałem gorsze. Na niektórych zdjęciach oryginału jest on prawie niewidoczny. Gąsienica w tylnej części z prawej strony dziwnie się ułożyła, otwarte włazy proszą się o załogantów.
Ale to wszystko to trochę czepialstwo - nieżle zrobiona maszyna.Pozdrawiam, Grzegorz Kostulski
Gregor68
 
Posty: 61
Dołączył(a): wtorek, 20 maja 2008, 12:23
Lokalizacja: Torun

Re: Sherman M4A3E8 1/35 TASCA

Postprzez Radon » czwartek, 15 sierpnia 2013, 20:29

Bardzo fajny Sherman, uczepiłbym się trochę dziwnego błota na gąsienicach, nie przekonuje mnie też ten szew biegnący w okół całej wieży, chyba jest zbyt wyraźny. Na większości zdjęć Shermanów, które widziałem ten szew jest ledwie widoczny lub prawie w ogóle nie widoczny.
Radon
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 7 lipca 2013, 18:54
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości