Pz. Kpfw. I Ausf. C (VK6.01) - Hobby Boss 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Pz. Kpfw. I Ausf. C (VK6.01) - Hobby Boss 1:35

Postprzez bartek72 » piątek, 27 września 2013, 09:06

Model kupiony i złożony właściwie nie wiadomo po co. Bez jakiegoś szczególnego pomysłu malowany przy okazji Ostwinda (bo farba była w aerografie). Wykańczany z obowiązku (bo miałem już cztery modele w fazie malowania, a postanowiłem, że nie zacznę następnego, zanim nie skończę poprzednich) tak właściwie "na kolanie". Szczerze powiedziawszy nie nadaje się do pokazywania, ale cóż, może będzie dla innych przestrogą: szkoda czasu na pracę bez uczucia ;o)
Tak właściwie to prosiłbym o nie komentowanie, sam widzę jak jest. :oops:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy tym modelu miałem okazje po raz pierwszy zastosować "czernidło" do metalowych gąsienic od AK (a właściwie to chyba od Uschi). Działa to nawet jak cię mogę, ale miało starczyć na dwa zestawy gąsienic - nic z tego! U mnie starczyło na jeden, drugi zestaw tylko lekko ściemniał. 50 zł za "pomalowanie" gąsienic do jednego modelu? Oj, chyba się już nie dam namówić...
Jakby ktoś chciał, to zestaw widoczny na tych zdjęciach mogę oddać za cenę nowych Friuli - a przecież tutaj same Friule warte są co najmniej ceny gąsienic, czernidła i złożenia ich... :cool:

Warsztat:
http://www.pancernyklin.pl/watek-Pz-Kpf ... -Boss-1-35

Przy okazji (bo nie warto zakładać osobnej galerii) kolejny biedak, który padł ofiarą eksperymentów doktora Fuszera. Oddał swą pierwotną urodę, abym nabrał wiedzy na temat działania specyfików AK do "drapania" farb. I to jeszcze jakoś wytrzymał, ale obsypywanie pigmentami i entuzjastyczne pstrykanie z pędzla "błotem" nie wyszło mu już na zdrowie. No cóż, podobnie jak Pz. I C musiał zostać skończony (chyba w tym miejscu właściwe byłoby słowo "wykończony"), aby zrobić miejsce w warsztacie swoim następcom.
W tym przypadku również prosiłbym o nie komentowanie - śmiejcie się do woli, ale niechże ja tego nie widzę!

Obrazek

Obrazek

Warsztat:
http://www.pancernyklin.pl/watek-Sd-Kfz ... amiya-1-35
Avatar użytkownika
bartek72
 
Posty: 784
Dołączył(a): poniedziałek, 13 października 2008, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Pz. Kpfw. I Ausf. C (VK6.01) - Hobby Boss 1:35

Postprzez Grzegorz H. » niedziela, 29 września 2013, 21:34

Z tej trójki biedak, który nie zasłużył na własna galerię - Wespe - podoba mi się najbardziej ;o)
Avatar użytkownika
Grzegorz H.
 
Posty: 493
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2007, 13:46
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości