Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Postprzez ewpiga » poniedziałek, 29 września 2008, 20:39

Pod ręką miałem tylko paskudne szare tło a jutro bym nie zdążył pstryknąć na innym, więc trochę ta szarość odbija na model przełamując jego kolory.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Słubice

Reklama

Re: Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Postprzez fryc7 » wtorek, 30 września 2008, 21:16

Jak dla mnie to mógłbyś nawet postawić go na różowym albo turkusowym tle, a itak by wyglądał świetnie. Masz mój głos: JESTEM ZA :-)
fryc7
 

Re: Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Postprzez Patterson » wtorek, 30 września 2008, 22:17

Świetny, prosto z pustyni!
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Postprzez ewpiga » środa, 1 października 2008, 07:39

Nie będę się upierał ani twierdził , że w realu wygląda lepiej. Model zaliczam do udanych nie jestem zadowolony tylko ze zmiany oświetlenia, tła, ogniskowej obiektywu i zbyt ciasnych kadrów przez to model nie wygląda tak jak bym chciał, no cóż błędy trzeba popełniać by nie popaść w rutynę,
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Słubice

Re: Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Postprzez Adam Obrębski » środa, 1 października 2008, 07:55

And the winner is... :mrgreen:
Nie muszę chyba mówić, że model mi się bardzo podoba?:]
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 19:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Postprzez badger » środa, 1 października 2008, 08:19

Piotrku nie powiem, ciekawie to wygladą, ale mam wrażenie że pod koniec nastąpiło jakieś przyśpieszenie i kilku smaczków zabrakło ...??? Kawałkami folia na błotniku mnie nie przekonuje, gdzieś za bardzo odstaje?? (wizualnie pogrubia błotnik??), no i gdzieś tam pod wiaderkami połówki kadłuba coś nie za bardzo Ci się połączyły :mrgreen:
Reasumując nie pogniewasz się jak zaczerpnę z Twoich pomysłów "afrykańskich" pełną chochlą ;o) - zainspirowałeś mnie do tego stopnia, że jakiegoś Afrykańskiego Korpusa trzeba uczynić. Im dłużej sie zdjęciom przyglądam tym bardziej mi się podoba.
Co tam masz na warsztacie nowego ???
Pozdrawiam Jacek

Każdy patrzy na świat przez własne okulary
Obrazek
Avatar użytkownika
badger
 
Posty: 710
Dołączył(a): sobota, 22 marca 2008, 07:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Sd.Kfz.251/1 Ausf.C -Dragon- 1/35 - Open

Postprzez ewpiga » środa, 1 października 2008, 13:30

Tak, kilka smaczków zabrakło..makro fotografia przekłamuje i ta folia na fotkach wydaje się być brzydko odstająca i grubo nałożona na modelu tak nie wygląda. Musisz sobie kiedyś spróbować, podczas malowania folii można uzyskać bardzo ciekawe efekty spłowień regulując sobie tylko jasność tej samej barwy. Mimo, że obie połówki modelu spasowałem jeszcze przed malowaniem to nie udało mi się w tym miejscu ich dokładnie skleić-wiaderka maskują to miejsce.

Na warsztacie ten sam model tylko mocno zniszczony (wrak), oba modele postawione na dioramie. Jest jeszcze kilka sztuk modeli zaczętych lata temu powoli będą się pokazywać.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Słubice


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości