Academy 1350 M-1025 Hummer 1/35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Academy 1350 M-1025 Hummer 1/35

Postprzez future » poniedziałek, 27 lipca 2009, 09:38

Witam wszystkich:) Jestem nowy na forum i dopiero zaczynam moją przygodę z modelarstwem. :mrgreen: Chciałem wam przedstawić mój drugi model. Pierwszego wam nie pokaże, bo kupiłem go żeby sprawdzić czy bawi mnie modelarstwo ;o) i okazało się że bawi ale nie w skali 1/72 ;o) zbyt niezgrabny do tego jestem ;o) pozdrawiam i czekam na opinie:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
future
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 25 lipca 2009, 21:18

Reklama

Re: Academy 1350 M-1025 Hummer 1/35

Postprzez kubisz » poniedziałek, 27 lipca 2009, 22:34

Witaj.
Widać, że masz możliwości, bo wygląda to całkiem nieźle jak na drugi model. Oprócz tego, że kolory wziąłeś z sufitu, to jest to dość czysto sklejony i nie najgorzej pomalowany model. No i miło, że to Humvee :) Śmiało podążaj drogą modelarstwa.
Obrazek
Avatar użytkownika
kubisz
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 08:45
Lokalizacja: Będzin

Re: Academy 1350 M-1025 Hummer 1/35

Postprzez spiton » środa, 29 lipca 2009, 01:14

Zrób coś z nim jeszcze. wash, suchy pedzel, Pobaw się nim jeszcze. Do dopiero początek, nie ma sensu kończyć sklejania w momencie w którym zaczyna się największa zabawa.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Academy 1350 M-1025 Hummer 1/35

Postprzez future » środa, 29 lipca 2009, 14:41

Czyli nie jest aż tak źle? :)
spiton napisał(a):Zrób coś z nim jeszcze. wash, suchy pedzel, Pobaw się nim jeszcze.

Spokojnie jeszcze mam zamiar go trochę pomęczyć ;o) ale na razie musiałem poćwiczyć na pierwszym modelu :P Niedługo go dodam więc będziecie mogli ocenić błotko które spłodziłem :mrgreen: Dzięki za komentarze :)
future
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 25 lipca 2009, 21:18

Re: Academy 1350 M-1025 Hummer 1/35

Postprzez kubisz » środa, 29 lipca 2009, 15:06

future napisał(a):Czyli nie jest aż tak źle? :)

Nie jest źle. Ale...
- przede wszystkim przemaluj te piaskowe plamy na NATO Brown i od razu będzie lepiej,
- kierunkowskazy i odblaski na przedzie i boku maski pomaluj na kolor pomarańczowy (ja robię najpierw srebrnym, potem pomarańczową farbą typu "clear"),
- przemaluj felgi kół na czarny mat,
- przemaluj karabin maszynowy na Gun Metal,
- przemaluj skrzynkę amunicyjną na zielono,
- przemaluj rurę wydechową na srebrno, możesz zrobić lekkie rdzawe przetarcia,
- siatkowa osłona rury... no tu jest problem, bo ta część w zestawie Academy jest fatalna. Przede wszystkim pomaluj ją na zielono i zapuść czarnego washa w szczeliny, na pewno będzie lepszy efekt.
Chyba tyle. Może to i sporo, ale ten model po tych operacjach i po tym, co radzi spiton, będzie naprawdę dobrym modelem Humvee. Powodzenia.
Obrazek
Avatar użytkownika
kubisz
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 08:45
Lokalizacja: Będzin

Re: Academy 1350 M-1025 Hummer 1/35

Postprzez Maciek » sobota, 1 sierpnia 2009, 16:20

ja jeszcze dodam:
używaj pilnika/papieru ściernego do usuwania śladów po łączeniach form. ;o)
Maciek
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości