Ford GPW, Halftrack, GMC Academy 1/72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Ford GPW, Halftrack, GMC Academy 1/72

Postprzez Seweryn » wtorek, 16 listopada 2010, 20:21

Modele prosto z pudła, ogólnie dobrze się je sklejało, śladów po wypychaczach chyba milion na Halftracku. Brudzenie małe, bo takie było życzenie zleceniodawcy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Malowałem te modele trochę inaczej niż poprzedniego GMC, są zdecydowanie jaśniejsze, lecz nastepne będą jeszcze jaśniejsze ;o)
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2067
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 19:05
Lokalizacja: Ustroń

Reklama

Re: Ford GPW, Halftrack, GMC Academy 1/72

Postprzez Filip » czwartek, 18 listopada 2010, 20:02

Świetnie ci idzie Seweryn w "małej skali" :->
Najbardziej podoba mi się Halftrack, a w szczególności 4 fotka od dołu.Widać na niej świetnie wyglądający efekt wypłowienia farby, zwłaszcza na osłonie Browninga.Mógłbyś napisać pokrótce jak uzyskałeś taki efekt, olejne z tubki?

p.
Obrazek
Avatar użytkownika
Filip
 
Posty: 208
Dołączył(a): piątek, 8 sierpnia 2008, 19:22

Re: Ford GPW, Halftrack, GMC Academy 1/72

Postprzez Seweryn » czwartek, 18 listopada 2010, 20:12

Filip napisał(a):Świetnie ci idzie Seweryn w "małej skali" :->
Najbardziej podoba mi się Halftrack, a w szczególności 4 fotka od dołu.Widać na niej świetnie wyglądający efekt wypłowienia farby, zwłaszcza na osłonie Browninga.Mógłbyś napisać pokrótce jak uzyskałeś taki efekt, olejne z tubki?

p.

Malowany był eksperymentalnie, próbowałem cos modulować, ale za ciemną bazę jeszcze zrobiłem. Osłona, jak i cały model była traktowana olejami z tubki.
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2067
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 19:05
Lokalizacja: Ustroń


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości