Mark III Male - Airfix 1/76

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Mark III Male - Airfix 1/76

Postprzez Konrad .C » środa, 29 grudnia 2010, 14:33

Witam! Jest to to obowiązkowy model każdego sklejacza tanków z WWI. Pomijająć bryłę w której się zakochałem, model Marka jest bardzo ciekawą pozycją koło Tygrysa lub TKS ... Airfix to kombinacja trzech różnych wersji. Robiąc Mk. I czy Mk. II trzeba się pobawić z włazami, robiąc Mk. III nie przyklejamy tylnich kół sterowniczych. Ja wykonałem Mk. III bo jest najłatwiejsza, kabina wymiarowo nie jest zgodna ale mam to w... Prędzej czy później i tak przyjdzie czas na Female, Mk. II i Mk. I. Miałem bardzo duży problem z farbą, po dwóch kąpielach w ludwiku i dwóch warstwach Pactry z modelu złaziła farba płatami podczas ścierania washa. Jakoś wyszedłem z opresji. Do modelu dodałem parę detali pominiętych przez Airfixa, warto tu wspomnieć, że model Marka I z Airfixa jest bardzo dobrze zdetalizowany i podchodzi pod 1/72, gąski nie są tragiczne... mam bardzo fajny sposób na nie od kolegi Plastikka. Brakuje kilku nitów na sponsonach ale na razie sobie je odpuściłem. Myślę, że airfix specjalnie zrobił taki misz-masz z tymi wersjami abyśmy sami wybrali.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
eeSeeF-floresef
Konrad .C
 
Posty: 609
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 09:42
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości