M3 Grant Lee Mirage Hobby 1:72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

M3 Grant Lee Mirage Hobby 1:72

Postprzez Karol_Max » sobota, 25 sierpnia 2012, 20:04

Witam!
Z modelu jestem bardzo zadowolony, jest to pierwszy czołg na którym wykonałem cieniowany kamuflaż i błoto, z oby tych rzeczy jestem bardzo zadowolony :D
Nie zadowolony jednak jestem z tego że czołg na podstawce, a dokładniej jego gąsienice nie są zanurzone w błocie tylko odstaje, nad tym elementem trzeba jeszcze popracować :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jeśli ktoś ma uwagi co by jeszcze poprawić ta z chęcią wysłucham i zastosuję w kolejnych modelach :D
Avatar użytkownika
Karol_Max
 
Posty: 135
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 12:02

Reklama

modele polskich samolotów

Re: M3 Grant Lee Mirage Hobby 1:72

Postprzez JagdPanther » sobota, 25 sierpnia 2012, 20:18

Witaj to nie jest M3 z Mirage Hobby tylko z czołgi świata ( czasopismo ).A przy okazji to trzeba obrobić każdą część po formach i szpachla by się przydała do tego modelu.Nad dokładnością też musisz po ćwiczyć ;o) pozdrawiam.
Avatar użytkownika
JagdPanther
 
Posty: 346
Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2011, 14:41

Re: M3 Grant Lee Mirage Hobby 1:72

Postprzez MarJa » sobota, 25 sierpnia 2012, 20:57

Ja widzę M3 Grant Lee z Mirage Hobby. Wyszedł nieźle...
Avatar użytkownika
MarJa
 
Posty: 237
Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2012, 14:07

Re: M3 Grant Lee Mirage Hobby 1:72

Postprzez Panzer » niedziela, 26 sierpnia 2012, 18:34

JagdPanther napisał(a):Witaj to nie jest M3 z Mirage Hobby tylko z czołgi świata ( czasopismo )


A po czym wnosisz?

Czołg sklejony poprawnie, ale nie ustrzegłeś się błędów. Największy to ta szczelina między przednim pancerzem, a osłoną przekładni. No i zamalowałeś kolorem podstawowym wizjery co nie wygląda najlepiej. Również mogłeś się pokusić o wykonanie końcówek luf kaemów w przedniej płycie. Ale ogólnie model sprawia dobre wrażenie jak na początkującego. Tylko skąd ta zima? Oznaczenia widzę brytyjskie. Jaki to teatr działań?
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
Avatar użytkownika
Panzer

Animal Planet
 
Posty: 2402
Dołączył(a): poniedziałek, 31 marca 2008, 16:50
Lokalizacja: Tychy

Re: M3 Grant Lee Mirage Hobby 1:72

Postprzez Sherman » niedziela, 26 sierpnia 2012, 20:08

Panzer napisał(a):Tylko skąd ta zima? Oznaczenia widzę brytyjskie. Jaki to teatr działań?

Kanadyjskie. Malowanie wygląda na fikcyjne.
Mnie zastanawia czy to śnieg czy piasek, bo na prawdę nie wiem.

JagdPanther napisał(a):Witaj to nie jest M3 z Mirage Hobby tylko z czołgi świata ( czasopismo )

LOL miesiąca
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości