Kfz 14 ACE 1/72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Kfz 14 ACE 1/72

Postprzez Claoodiush » poniedziałek, 5 maja 2008, 22:40

Model popełniony dawno ale nie prezentowany jeszcze.
Małe toto, nudne ,części kilka więc postanowiłem go nieco "odpicować" ,pootwierałem co się dało, podorabiałem co się dało, lekko sknociłem malowanie (niestety ,targałem go już na kilka wystaw, kilka części odpadło i oczywiście naprawy "w terenie" wyszły nieciekawie...)
Efekt jest taki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I silnik:
Obrazek[/list]
Avatar użytkownika
Claoodiush
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 23:32
Lokalizacja: Ruda śląska

Reklama

Re: Kfz 14 ACE 1/72

Postprzez Balu » poniedziałek, 5 maja 2008, 23:18

Mi się podoba, fajny maluch :mrgreen: Kalki popękały miejscami chyba i widać klej tam gdzie maska, ale to tylko na tych zdjęciach. Na żywo wygląda na pewno dużo lepiej :D
Balu
 

Re: Kfz 14 ACE 1/72

Postprzez Claoodiush » poniedziałek, 5 maja 2008, 23:55

Balu napisał(a):Na żywo wygląda na pewno dużo lepiej :D


No oczywiście!!! :mrgreen:
Właśnie maska i ten taki kawałek drutu nad siedzeniami załogi ,zostały niestety nadszarpnięte i wklejane drugi raz... co przy założonej antenie było dosyć trudne...

Ale paskudnie, że takie babole jak ten klej na masce i kurz wychodzą dopiero na zdjęciach... :? :? :?
Avatar użytkownika
Claoodiush
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 23:32
Lokalizacja: Ruda śląska

Re: Kfz 14 ACE 1/72

Postprzez Modelarz » wtorek, 6 maja 2008, 00:30

Duperelek jest cudowny. Podziwiam bo to 1:72 i w dodatku ACE. Ach ! Napisz jak Ci się sklejało, czy nowsze modele ACE'a lepiej się składają ?
"Przeklęte części, czyż nigdy nie wyzwolę się z was, o, co za bogactwo części i co za bogactwo mąk!" W.Gombrowicz, "Ferdydurke"
Avatar użytkownika
Modelarz
 
Posty: 991
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Kfz 14 ACE 1/72

Postprzez Claoodiush » wtorek, 6 maja 2008, 14:01

Sklejało się beznadziejnie...
Swoje żale wylałem kiedyś tutaj: http://www.modelarstwo.org.pl/_OLD/foru ... hp?t=33506

Mnóstwo pilnikowania, szpachli i nerwów... Plastik gruby (ścianki modelu zeszlifowałem tak z 1/3 !!!) a części mniejsze niż 5mm są od razu do wywalenia...
Ogólna bryła jest ok ale przestrzeń między błotnikiem a kołem powinna być dużo mniejsza, próbowałem ją zmniejszyć pilnikując resory ale gdy miały już po 1mm grubości dałem sobie spokój... Jeszcze drzwi po obu stronach są różnej długości (!!!!)
Avatar użytkownika
Claoodiush
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 23:32
Lokalizacja: Ruda śląska


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości