MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Postprzez SICKBOY69 » środa, 16 stycznia 2013, 11:23

Model zrobiony prosto z pudła, w pudełkowym malowaniu. Czyściutki jak piszczel z kaplicy czaszek ale taki mi się podoba i stwierdziłem, że nie będę go katował...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
SICKBOY69
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 9 listopada 2010, 14:57

Reklama

Re: MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Postprzez Grzegorz2107 » środa, 16 stycznia 2013, 14:04

Bardzo ładny, w stylu, który ja też lubię, chociaż zdjęcia ciemne (przynajmniej na moim monitorze) i ledwie trzy.
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Postprzez plastikk » środa, 16 stycznia 2013, 21:40

Mógł kolega bardziej schować osłony km'ów w sponsony.Reszta jak najbardziej na plus.
Tank Power 1915-1939
Obrazek
plastikk
 
Posty: 162
Dołączył(a): czwartek, 25 marca 2010, 22:50

Re: MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Postprzez Panzer » piątek, 18 stycznia 2013, 08:27

Bardzo wyraziste malowanie w stylu "arturowym". Mnie mimo wszystko brakuje odrobiny stonowania kolorów i weatheringu, ale samemu malowaniu pojazdu trudno cokolwiek zarzucić. W tych barwach prezentuje się wręcz fantastycznie.
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
Avatar użytkownika
Panzer

Animal Planet
 
Posty: 2402
Dołączył(a): poniedziałek, 31 marca 2008, 16:50
Lokalizacja: Tychy

Re: MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Postprzez SICKBOY69 » sobota, 19 stycznia 2013, 00:22

plastikk napisał(a):Mógł kolega bardziej schować osłony km'ów w sponsony.

Pamiętam, że zastanawiałem się nad tym jak to powinno wyglądać i ostatecznie strzelałem. Szkoda, że nie była to dziesiątka.
Avatar użytkownika
SICKBOY69
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 9 listopada 2010, 14:57

Re: MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Postprzez Adas' » niedziela, 27 stycznia 2013, 23:07

Zastanawialem?!

Teraz strzelam ja, mysle ze masz internet? Wpisuje sie Mk IV tank i patrzy. Nie rozumiem ani troche jak mozna kleic tak ladnie, a nie przygotowac sobie choc kapki dokumentacji. Toz to czolg, i to bardzo znany, a nie sajensfikszyn.

Sam model wyszedl calkiem przyjemny, choc akurat nie robi mi czy ludzie bawia sie w brudzing czy nie, to ten powinien byc zuzyty. Hanni byla czolgiem zdobycznym, malowanym wiele razy i dosc dlugo i intensywnie uzytkowanym. Na zdjeciach widac pozamalowywane oznaczenia, kamuflaz jest wytarty, czolg usyfiony. Marzenie dla dzisiejszej mody na wszelakie odpryski, rysy, drapanie, i conietylko.
Avatar użytkownika
Adas'
 
Posty: 722
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2012, 19:00

Re: MK IV "FEMALE" | EMHAR | 1/72

Postprzez SICKBOY69 » wtorek, 29 stycznia 2013, 10:56

Nie zastanawiałem się nad malowaniem, z góry założyłem, że ma być tak, a nie inaczej. Model zrobiłem jakieś 3 lata temu i nie miałem wtedy jeszcze takiej wiedzy i takich umiejętności jak mam dzisiaj, może też trochę się bałem żeby nie przesadzić... Zastanawiałem się tylko i wyłącznie jak te kmy trzeba zamocować i ostatecznie zrobiłem to nieprawidłowo, nie spędza mi to snu z powiek ale przyznaję, że można było zajrzeć do netu i zobaczyć jak to powinno wyglądać. To był szybki projekt prosto z pudła i całość zajęła mi może ze 3 dni, wiem że to słabe tłumaczenie ale już tego nie zmienię. Dzięki za uwagi, może w przyszłości żeby uniknąć podobnych sytuacji założę warsztat? Ale cieszę się, że pomimo pewnych błędów i uproszczeń model się podoba.
Avatar użytkownika
SICKBOY69
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 9 listopada 2010, 14:57


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron