Leopard 1A5, Revell, 1:72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Leopard 1A5, Revell, 1:72

Postprzez prawdziwy-sok » niedziela, 24 lutego 2013, 02:41

No to w końcu go wykończyłem:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakoś na zdjęciach wychodzi o wiele bardziej "płasko" niż na żywo. Nie wiem z czego to wynika, a może też poprostu model kiepsko zrobiłem. Mam też nauczkę by nie korzystać z tego typu podstawki nigdy więcej. Mam nadzieję że się wam podobał:)
Are the wings on fire?
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Leopard 1A5

Postprzez Tomek Hejmo » niedziela, 24 lutego 2013, 02:58

Dobry malunek, taki nieco pastelowy i miły dla oka, bardzo dobry do tej skali. W porównaniu do reszty strasznie kiepsko wygląda kogut - podmaluj na jakiś ciemniejszy kolor albo wymień na tłoczony na gorąco/diodę. Może też warto by było nieco ziemię na podstawce podpicować?

Gratuluję udanej pracy!
Avatar użytkownika
Tomek Hejmo
 
Posty: 2063
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:00

Re: Leopard 1A5

Postprzez prawdziwy-sok » niedziela, 24 lutego 2013, 16:05

Dzięki:)
Mam ochotę się bronić, że w rzeczywistości kogut wygląda lepiej (bo wygląda!:P), ale fakt, dioda mogla by być lepsza.
Co rozumiesz przez podpicowanie ziemi? Chciałem żeby wyglądała jak świeżo rozjeżdżone poletko. Tak na prawde jest tam całkiem sporo barw różnych, tylko nie widać ich przez to, że ziemia jest ciemna, a model i tło jasne- subtelnych kontrastów nie widać. Spróbuję dziś wrzucić zdjęcie ziemi, to może Cię przekonam że wygląda całkiem nieźle:)
Are the wings on fire?
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości