Panzer III Ausf.L - Revell

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Panzer III Ausf.L - Revell

Postprzez Patterson » czwartek, 9 maja 2013, 20:35

Revell 1/72 prosto z pudełka, dodałem antenkę, powyginałem zwisy na gąsienicach i rozwierciłem lufkę oraz wydechy.

Zapraszam do galerii. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Panzer III Ausf.L - Revell

Postprzez Panzer » piątek, 10 maja 2013, 08:18

Wg mnie bardzo ładny model Ci wyszedł i to prosto z pudła. Tylko te zestawowe liny odstają mocno. Podoba mi się jak podkreśliłeś detale. Niby mocno komiksowo, ale jednak ma to swój urok - taka imitacja blasku słońca na wystających elementach :)
Pozdrawiam, Radek
Obrazek
Avatar użytkownika
Panzer

Animal Planet
 
Posty: 2402
Dołączył(a): poniedziałek, 31 marca 2008, 16:50
Lokalizacja: Tychy

Re: Panzer III Ausf.L - Revell

Postprzez ROMAN » piątek, 10 maja 2013, 08:45

Kiedyś jak pamiętasz na niektórych forach mówiono, że ten szary kolor jest najwłaściwszym i najpiękniejszym na niemieckich pojazdach. Co najwyżej dumano czy jaśniejszy czy ciemniejszy :lol: Mnie do dziś się takie panzerszare podobają. Mają coś w sobie wymownego i ponurego zarazem. Przez co wyglądają groźnie mimo filigranowości wczesnych konstrukcji.

Bardzo fajny model Marcin. Gratulacje.
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Re: Panzer III Ausf.L - Revell

Postprzez mysiek13 » piątek, 10 maja 2013, 10:20

Model i teren bardzo, bardzo fajny :)

Jesli mogę sie do czegos przyczepiś ( ale mocno subiektywnie :) ) to do koloru podstawki - mi sie osobiście (podkreślam :) ) nie podoba, że widać drewno - to taka ogólna uwaga - dla mnie znacznie lepiej jakby to był jakiś neutralny kolor - czarny, c.szary, brąz, kolor ziemi etc - nie składa mi się to "estetycznie/logicznie' - super czołg, super teren, ale skąd tam drewno zamiast gruntu :) ale się rozpisałem w dygresji :)

Ogólnie 5+ MG
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 818
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 16:23

Re: Panzer III Ausf.L - Revell

Postprzez uki761 » piątek, 10 maja 2013, 17:53

Milusi, bardzo mi się całościowo podoba!
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
uki761
 
Posty: 1280
Dołączył(a): piątek, 28 maja 2010, 19:07
Lokalizacja: poznań

Re: Panzer III Ausf.L - Revell

Postprzez adamem » czwartek, 11 lipca 2013, 10:30

mysiek13 napisał(a):Model i teren bardzo, bardzo fajny :)

Jesli mogę sie do czegos przyczepiś ( ale mocno subiektywnie :) ) to do koloru podstawki - mi sie osobiście (podkreślam :) ) nie podoba, że widać drewno - to taka ogólna uwaga - dla mnie znacznie lepiej jakby to był jakiś neutralny kolor - czarny, c.szary, brąz, kolor ziemi etc - nie składa mi się to "estetycznie/logicznie' - super czołg, super teren, ale skąd tam drewno zamiast gruntu :) ale się rozpisałem w dygresji :)

Ogólnie 5+ MG

Dajta spokój. Dla mnie Revella :D
być pancerniakiem to zaszczyt,
...nie być - to szczęście...
Avatar użytkownika
adamem
 
Posty: 239
Dołączył(a): piątek, 11 lutego 2011, 18:26
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości