Su-85 M [Dragon 1/72]

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Su-85 M [Dragon 1/72]

Postprzez R_Mazzi » sobota, 19 lipca 2008, 22:42

Michal napisał(a):Na fotce "z kolegami" widzę SU-85M w polskim malowaniu - możesz wrzucić więcej fotek tego wozu?


Skoro obiecałem to się trochę polansuję ;)

Suczka ma łapcie z UM'a trochę detali z blachy Parta dla Su-122 i alu lufke.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Rafał R_Mazzi Mazurkiewicz
Moja stronka z modelami ;)
Avatar użytkownika
R_Mazzi
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 17 lipca 2008, 09:39
Lokalizacja: Gliwice

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Su-85 M [Dragon 1/72]

Postprzez imek46 » niedziela, 20 lipca 2008, 20:57

Bardzo fajne maleństwo
Pozdrawiam I.Z.
imek46
 
Posty: 923
Dołączył(a): piątek, 28 września 2007, 11:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Su-85 M [Dragon 1/72]

Postprzez Modelarz » niedziela, 20 lipca 2008, 23:04

Taaak, właśnie tak wyglądają modele, które przypadają mi do gustu.
"Przeklęte części, czyż nigdy nie wyzwolę się z was, o, co za bogactwo części i co za bogactwo mąk!" W.Gombrowicz, "Ferdydurke"
Avatar użytkownika
Modelarz
 
Posty: 991
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Su-85 M [Dragon 1/72]

Postprzez Michal » poniedziałek, 21 lipca 2008, 09:48

Dobra robota. Rozsądny poziom ubrudzenia. Na moje wyczucie kombinacja Dragon + gąsienice od UM to najlepszy zestaw na dobry model T-34 i pochodnych w 1:72 dostępny obecnie na runku.
Jeden mały drobiazg - nie bardzo widzę sens wożenia dwóch belek do wyciągania wozu z błota na jednym pojeździe. Chyba że ktoś z Kolegów zetknął się z taką fotką?
Przydały by się jeszcze ślady gąsienic na podłożu.
Tak przy okazji mnie naszło - problem miejsca malowania numeru taktycznego na naszych SU-85M na prawej burcie. Przejrzałem domową kwitologię i żadnego zdjęcia od tej strony nie znalazłem. Zetknąłeś się z jakimś?
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Su-85 M [Dragon 1/72]

Postprzez R_Mazzi » poniedziałek, 21 lipca 2008, 10:15

Michal napisał(a):Dobra robota. Rozsądny poziom ubrudzenia. Na moje wyczucie kombinacja Dragon + gąsienice od UM to najlepszy zestaw na dobry model T-34 i pochodnych w 1:72 dostępny obecnie na runku.

Dzięki :)
Mnie też zestaw Dragon+UM wydaje się najlepszą kombinacją :)
Teraz zacząłem dłubać już trzecią taka składankę, w sumie jeśli chodzi o koszty to są spokojnie do przełknięcia, ok 55 zeta a jeszcze można resztę modelu UM sprzedać albo podarować :) (oczywiście z gąsiennicami w Dragona ;)

Michal napisał(a):Przydały by się jeszcze ślady gąsienic na podłożu.

No to feler większości moich podstawek niestety, jakoś nie mogę opanować gładzi gipsowej, najpierw się za bardzo ciągnie a później za twarda...

Michal napisał(a):Jeden mały drobiazg - nie bardzo widzę sens wożenia dwóch belek do wyciągania wozu z błota na jednym pojeździe. Chyba że ktoś z Kolegów zetknął się z taką fotką?
/.../
Tak przy okazji mnie naszło - problem miejsca malowania numeru taktycznego na naszych SU-85M na prawej burcie. Przejrzałem domową kwitologię i żadnego zdjęcia od tej strony nie znalazłem. Zetknąłeś się z jakimś?


Ta fotka odpowie na obydwa zagadnienia :)
Obrazek
zródło:
Militaria nr 240 - Su85/100/122
http://www.militaria.net.pl/pl/240.html

Podejrzewam, że drugie zdjęcie tej maszyny z lewego profilu znasz (tam też jest belka)
Pozdrawiam
Rafał R_Mazzi Mazurkiewicz
Moja stronka z modelami ;)
Avatar użytkownika
R_Mazzi
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 17 lipca 2008, 09:39
Lokalizacja: Gliwice


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości