T-34/85 Revell 1:72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

T-34/85 Revell 1:72

Postprzez Pafica40 » niedziela, 5 kwietnia 2009, 19:37

Cześć, jestem Paweł Filipowicz,lat 15, pewnie wielu z was zna mnie z forum modelwork. Zajmuję się właściwie jedynie pancerką w 72. Ale nie ma co się rozwodzić nad życiorysem, do rzeczy.

Teciak prosto z pudła, jedyną modyfiakacją było zastąpienie poręczy plastikowych na druciane. Sklejalność super, jedynym miejscem gdzie użyłem szpachli było łączenie dwóch kawałków wieży. Model polecam wszystkim. Doskonałe są koła, nie "trza" wiercić jak w dragonie. Zestawowe gąski też mnie przyjemnie zaskoczyły( tyle, że zabrakło mi 2 ogniw!!! A żadnych zwisów nie robiłem, musiałem sztukować z UM`u)

Na modelu pierwszy raz zrobiłem błyszczącą powłokę sido, olejny wash, i lakier matowy. Na kadłubie się uczyłem, lepiej poszło mi na wieży, z resztą widać różnicę. Całość pędzle i humbrole. Generalnie jestem zadowolony, dużo się nauczyłem, a i wygląda efektownie. Powróciłem do drybrusha (ale fajna zabawa :mrgreen: ) . Oczywiście model ma mnóstwo błędów, ale trudno. Ja jestem usatysfakcjonowany.



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Crazy

Obrazek
Pafica40
 

Reklama

Re: T-34/85 Revell 1:72

Postprzez Genzo 99 » środa, 17 lutego 2010, 22:29

Dla mnie jest super :D ,fajnie ci wyszedł wash.Właśnie będe próbował go poraz pierwszy :mrgreen: wykonać.
Genzo 99
 


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości