Tiger II (King Tiger)

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Tiger II (King Tiger)

Postprzez wojros2 » czwartek, 18 grudnia 2014, 15:09

Witam serdecznie ;o)
Nigdy wcześniej nie myślałem nawet o sklejaniu modeli, jednak namówił mnie znajomy i stało się :D
Wybrałem, Tygrysa jako pierwszego w skali 1/72 i pomalowałem go, śledząc poradniki w Internecie, stosując techniki, o których pierwszy raz w życiu słyszałem :roll:. Mimo wszystko bawiłem się świetnie i mam nadzieję, że coś z tego wyszło :lol:

Poniżej dodaje fotki, które pozostawiają wiele do życzenia, ze względu na to, iż były robione komórką... :oops: Aparat odmówił posłuszeństwa...
Tak czy inaczej proszę o rady od bardziej doświadczonych osób w tym temacie, dotyczące zarówno sklejania jak i malowania :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam wojros2 :)
Avatar użytkownika
wojros2
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2014, 12:52

Reklama

Re: Tiger II (King Tiger)

Postprzez prawdziwy-sok » czwartek, 18 grudnia 2014, 15:27

powinieneś rozcięczać farbę, bo teraz wygląda jak pomalowany lakierem do paznokci. Samo to znacząco poprawi wygląd, coś więcej ciężko powiedzieć, bo farba tak przytłacza wszystko:)
Are the wings on fire?
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21

Re: Tiger II (King Tiger)

Postprzez wojros2 » czwartek, 18 grudnia 2014, 15:32

prawdziwy-sok napisał(a):powinieneś rozcięczać farbę, bo teraz wygląda jak pomalowany lakierem do paznokci. Samo to znacząco poprawi wygląd, coś więcej ciężko powiedzieć, bo farba tak przytłacza wszystko:)


W takim razie pewnie zacznę malowanie od nowa :). Może to też kwestia zdjęć bo na żywo wygląda... "czyściej" i jaśniej ;o)
Tylko co w takim wypadku? Rozpuścić obecną farbę czy dać spokój i spróbować na innym modelu ?
Avatar użytkownika
wojros2
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2014, 12:52

Re: Tiger II (King Tiger)

Postprzez prawdziwy-sok » czwartek, 18 grudnia 2014, 15:36

Zostaw pierwszego na pamiątkę:D
Are the wings on fire?
Avatar użytkownika
prawdziwy-sok
 
Posty: 120
Dołączył(a): sobota, 4 kwietnia 2009, 19:21

Re: Tiger II (King Tiger)

Postprzez wojros2 » czwartek, 18 grudnia 2014, 15:38

W sumie racja :). Może kiedyś będę się śmiał z mojego cudeńka :mrgreen:
W takim razie zobaczymy jak wyjdzie z Shermanem. Pozostało tylko doklejenie kilku drobiazgów i pomalowanie :lol:
Dzięki za pomoc :)
Avatar użytkownika
wojros2
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2014, 12:52


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości