Marder II MK72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Marder II MK72

Postprzez Zakurzony » sobota, 7 marca 2015, 01:46

Udało się w końcu doprowadzić do premiery na forum drugiego modelu. Model złożony jeszcze w 2014, ale ambitny plan osiągnięcia odpowiedniego poziomu zdjęć długo nie współgrał z wolnym czasem. Aż w końcu poszedłem na kompromis :P

Model Marder II od Szwajcarów z MK72. Model bardzo przyjemnie sklejalny, ładny detal. Jedyne istotne zastrzeżenia można mieć do wnętrza (błędne i trudne do poprawienia usytuowanie silnika) i do mocowania osłony działa. Poza tym sama przyjemność :mrgreen:
Spoza pudełka - lufa Aber, wyposażenie, elementy działa, elementy wnętrza (których i tak nie widać)

Malowanie to dobrze znany "Kohlenklau". W stosunku do zdjęć nie zmieniłem jednak strony umieszczenia radiostacji i anteny (bo trudno wykonalne w tym modelu), zostawiłem też mocowanie zapasowego koła z przodu (bo nie wierzę, że od zawsze i wyłącznie była zamiast koła lina holownicza). Poza tym producencka kalkomania jest i tak niewymiarowa (za duża), więc powiedzmy, że jest to wariacja na temat wozu Uffz. Kohlke ;o)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Zakurzony
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 24 września 2014, 09:47

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Marder II MK72

Postprzez Voltan » poniedziałek, 9 marca 2015, 22:51

Znakomity! Bardzo mi się podoba!
Voltan
 
Posty: 1728
Dołączył(a): piątek, 12 października 2012, 20:37
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości