Polski Fiat 508/III Furgon - IBG

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Polski Fiat 508/III Furgon - IBG

Postprzez SławekK » sobota, 30 maja 2015, 13:57

Tym razem model polskiego producenta IBG Models - Fiat 508/III Furgon w malowaniu 10. Brygady Kawalerii, Polska, "manewry wołyńskie", wrzesień 1938 roku. Spotkałem się ze zdjęciem motocyklisty z 10 DK z opisem, że podczas tych manewrów "przeciwnicy" oznaczeni byli czerwonymi i zielonymi (chyba :) ) opaskami - stąd załoga wozu ma te czerwone oznaczenia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Model bardzo dobry, w zasadzie ciężko coś poprawić. Nie stosowałem balach PART'a, chociaż są, ale do innej wersji.
Otworzyłem silnik, dodając poprzeczki i inne detale. Kabina jest dość spartańska.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Figurki to metalowi pancerniacy polscy z Miraga - ładny zestaw, tylko trudny w obróbce. Mając doświadczenia z załogą Lee jakoś poszło :).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Model został "zauważony" m.in., w Lublinie w 2014 i w Bytomiu w 2015, z czego jestem bardzo dumny :) .
SławekK
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 24 października 2014, 22:34

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Polski Fiat 508/III Furgon - IBG

Postprzez SławekK » poniedziałek, 1 lutego 2016, 22:33

Za zgodą Pana Joachima Makowskiego, chciałbym zamieścić zdjęcie jego autorstwa, a przedstawiające ten model.
Zdjęcie zrobione zostały w Bytomiu w roku 2015.
Moim zdaniem jest genialne! Przez co model prezentuje się rewelacyjnie :).
Model został wyróżniony w Bytomiu, a w roku 2016 również w Stalowej Woli.
Obrazek
SławekK
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 24 października 2014, 22:34


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości