lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53 MarS 1:72

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53 MarS 1:72

Postprzez hubert72 » niedziela, 16 sierpnia 2009, 18:59

Witam z kolejna galerią

Ostatnio bo kilka dni temu udało mi sie zakończyc prace nad modelem lanci ansaldo z krakowskiego MarSa . Trzy słowa omodelu : nic dodać nic
nic ujać . Model bardzo dobrze składalny dosłownie miód . Tylko podczas składania radzę rozłożyć budowe pojazdu na kilka etapów ponieważ przy tak dużej ilosci części :shock: łatwo o pomyłkę no i oczywiście spasować wszystko 1000 razy niz raz walnąc dużą kiche :idea: . Model psikniety farbką desert yellow od vallejo . Na to obitki (troche za dużo) .Później sido i wash akrylami od tego samego producenta . NA koniec kurzenie pigmentami i bezbarwny matowy, następnie zdjęcia galeria i gablota
Teraz część artystyczna :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ach zapomniałem babol na zrolowanej plandece został juz usuniety i do wymiany pójdzie przednia rejstracja Pozdrówki ! :mrgreen:
Obrazek
hubert72
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek, 23 kwietnia 2009, 16:30

Reklama

Re: lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53

Postprzez mysiek13 » piątek, 21 sierpnia 2009, 13:41

Witaj

Model całkiem udany, wiadomo że dość trudny z uwagi na dużą jak na żywicę ilość części. Złożenie wg mnie bardzo dobre. Trochę na mój gust gorzej z malowaniem - zdecydowanie zbyt dużo obić, zrobionych jednym kolorem, o zbyt dużych plamach. Wg mnie szczególnie przesadziłeś z nimi na wewnętrznej i zewnętrznej osłonie działa oraz na kabinie... Zróżnicuj kolorami "weathering" to wyjdzie modelowi na dobre...

Ogólnie model fajny, dodaj jakieś figurki ;o)

Pozdrawiam Michał
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 818
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 16:23

Re: lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53

Postprzez hubert72 » piątek, 21 sierpnia 2009, 14:31

Hej !
Chwilowo z modelem nie będę nic robił bo zabrakło odpowiednih pigmentów :-> ale jak zakupie to coś z nim zrobie i wstawię lepsze foty :lol:

A tak na marginesie to muszę Ciebie podgonic bo nie zabierasz się za swojego Macka :mrgreen: :twisted:
Obrazek
hubert72
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek, 23 kwietnia 2009, 16:30

Re: lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53

Postprzez mysiek13 » piątek, 21 sierpnia 2009, 21:05

Dzięki za zainteresowanie moim Mackiem :) Właśnie trochę nad nim siadłem dziś wieczór i idą do mnie z Bułgarii blachy do grilla i Long Toma. Tak na marginesie to jakbys kiedyś wpadł na pomysł kupna tego działa z Hase, to wydaj lepiej kasę na browary albo aspirynę...dziś trochę porobiłem detali do Tom-ka ale naprawdę klejenie ACE to w porównaniu z tym sama przyjemność :evil:

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wrzucę trochę fotek z modelowania, ale w piątek znowu jade do kraju na Airshow do Radomia, jakbys się wybierała to daj znac jakieś piwko zrobimy przy huku odrzutowców :)

Pozdro Michał
Avatar użytkownika
mysiek13
 
Posty: 818
Dołączył(a): wtorek, 12 sierpnia 2008, 16:23

Re: lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53

Postprzez hubert72 » sobota, 22 sierpnia 2009, 12:43

Witaj !
Obicia w lanci juz poprawione jest troche mniej na wytknietych elementach :twisted: . A co do Radomia to będę zależy też od pogody tylko z ojcem :roll:
Lepsze zdjęcoia lanci będą w p tygodniu 8-)
Obrazek
hubert72
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek, 23 kwietnia 2009, 16:30

Re: lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53

Postprzez spiton » niedziela, 23 sierpnia 2009, 20:43

Fajniutki :-)).
Obicia w trochę przypadkowych miejscach, i o trochę przypadkowych kształtach.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53

Postprzez hubert72 » niedziela, 23 sierpnia 2009, 21:50

witam !

Dzieki za komentarze. Aj z tymi obiciami to mi sie juz niedobrze robi nie mogę już na nie patrzeć :evil: trochę niektóre już poprawione 8-) i wygląda nieco lepiej

Pisownia !!!
Obrazek
hubert72
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek, 23 kwietnia 2009, 16:30

Re: lancia 3ro militare koma Ansaldo 90/53

Postprzez bartek piękoś » sobota, 29 sierpnia 2009, 03:40

Obicia do wymiany i będzie model jak ta lala, bo reszta bardzo fajna!
Gartulacje!
..."a gdzie będziesz trzymał ten embrion, w pudełku?!"...
Avatar użytkownika
bartek piękoś
 
Posty: 800
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2008, 21:20
Lokalizacja: Radom


Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości