Diamond Dump Track z IBG

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Diamond Dump Track z IBG

Postprzez SławekK » piątek, 15 stycznia 2016, 21:37

No to kolejny mój model - tym razem kołowy, ale podobnie jak Carrier z IBG:
Obrazek
IBG wypuściło serię dość ciekawych, ale i nietypowych ciężarówek - historyczne zdjęcia wywrotek z II WŚ znalazłem może trzy... dobrze, że złowiłem w sieci oryginalną instrukcję tego pojazdu...
Jak go sklejałem to jeszcze nie było blaszek Parta, więc przeróbki tylko moje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Postanowiłem pokazać silnik i kabinę, dużo pracy wymagało też zrobienie "ram" na szyby, ale w oryginale tak to wyglądało.
Zakres modyfikacji jest dość widoczny na zdjęciach - robiłem jeszcze uzupełniającą siatkę pod paką, ale tego na zdjęciach akurat nie widać.
Ten model postanowiłem malować w częściach - to był mój debiut w takiej technice:
Obrazek
No i na podstawce... z której nie jest zadowolony...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Figurki to piechociarze z Ceasar Miniature, którym powymieniałem głowy - ten na masce ma w ręku klucz... czego może nie widać. Silnik wyszedł ciemno, to załogant go nie zasłania.
Kolory na dioramce wyszły dziwne, błota jest za dużo, ale jak dałem je na pakę, to nie wypadało zrobić suchego dojazdu... no a potem jeszcze koła... i wszyło jak wyszło :).
W czerni i bieli prezentuje się lepiej:
Obrazek
SławekK
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 24 października 2014, 22:34

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości