PaK 40 z Dragona plus obsługa

Właśnie skończyłeś model w 'małej' skali, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

PaK 40 z Dragona plus obsługa

Postprzez SławekK » środa, 27 stycznia 2016, 20:21

No to kolejny mój model, tym razem działo PaK 40 z Dargona, z obsługą z zestawu Preisera:
Obrazek
Model zacząłem od zakupu... zestawu Presiera. Figurki w paczce trochę zawiodły - chyba forma była już dość stara, bo wymagały dużej obróbki, jak na tego producenta... Jako działa najpierw chciałem użyć przerobionej armaty z zestawu Italerii (zestaw z trzema różnymi działami), ale jest tragiczna... Próbowałem tez robić to działo od podstaw... ale jak do kolegi Marka zakupiłem zestaw Dragona (PaK 40 + PaK 35 z obsługą), to dałem sobie spokój. Zestaw jest rewelacyjny! Działo w zasadzie nie wymaga żadnych przeróbek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wymieniłem tylko lufę na metalową (z RB) i uchwyty na lemieszach.
Obrazek
Podstawka miała stanowić zamaskowane stanowisko dla działa, a z mundurów załogi "wynikało", ze powinno to być w 1943 roku w okolicach Łuku Kurskiego :). Skrzynki żywiczne, pociski częściowo żywiczne, częściowo metalowe z zestawu RB.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i jeszcze coś w czerni i bieli:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dla ostatniego zdjęcia w kolorze:
Obrazek
SławekK
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 24 października 2014, 22:34

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe w skali 1:72 i mniejsze - galeria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości