Potrzebna pomoc!!!

Nabyłeś nową figurkę, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

Potrzebna pomoc!!!

Postprzez Bananowy_Joe » czwartek, 30 stycznia 2014, 19:39

Orientujecie się czy w Polsce są dostępne zaczepy/złącza do rąk i nóg figurek w skali 1/6? Jeśli tak to proszę o informacje gdzie, nie chcę sprowadzać ich ze Stanów czy innego zakątka świata płacąc setki złotych...
Bananowy_Joe
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2014, 18:55

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Potrzebna pomoc!!!

Postprzez Rafal » czwartek, 30 stycznia 2014, 20:48

Bananowy_Joe napisał(a):Orientujecie się czy w Polsce są dostępne zaczepy/złącza do rąk i nóg figurek w skali 1/6? Jeśli tak to proszę o informacje gdzie, nie chcę sprowadzać ich ze Stanów czy innego zakątka świata płacąc setki złotych...


Google nie boli - 99 centów to nie są kokosy - http://www.toyanxiety.com/search.aspx?find=hand+joint.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1275
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:09

Re: Potrzebna pomoc!!!

Postprzez Bananowy_Joe » piątek, 31 stycznia 2014, 17:28

Fakt google nie boli i dzięki za pomoc bo na ten sklep akurat nie udało mi się trafić ale problem jest jednak poważniejszy. Wszędzie jest multum tego typu złączek ale do figurki co jakiej potrzebuje nigdzie...

Konkretnie chodzi o figurkę producenta COO MODEL SK-01. Nawet sam producent milczy mimo maili z prośbą o pomoc no i ręce nadal związane...
Bananowy_Joe
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2014, 18:55

Re: Potrzebna pomoc!!!

Postprzez Rafal » piątek, 31 stycznia 2014, 18:27

Daj im troszkę czasu. Podejrzewam że jednak trzeba będzie zrobić jakaś samoróbkę.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1275
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:09

Re: Potrzebna pomoc!!!

Postprzez Bananowy_Joe » piątek, 31 stycznia 2014, 23:33

Samoróbkę... chciałbym, tylko jak... no i jeszcze kwestia wydobycia tego co się połamało... albo kupno drugiej figurki za kolejne ok. $80.00 + przesyłka... nie wiem co robić...
Bananowy_Joe
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2014, 18:55


Powrót do Figurki - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości