Gotowy Star 266 (1:72, DeAgostini - Kultowe Auta PRL-u)

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

Gotowy Star 266 (1:72, DeAgostini - Kultowe Auta PRL-u)

Postprzez Cichociemny » środa, 14 września 2011, 21:11

Obrazek

Dziś w znanej serii "Kultowe Auta PRL-u" wydany został numer specjalny, którego tematem jest Star 266. Do broszurki jak zwykle dołączony jest metalowy model, tym razem w skali 1:72 (a nie zwyczajowej dla tej serii 1:43). Jako że podziałka odpowiednia, z ciekawości zakupiłem. Prezentuję zdjęcia, co by ewentualni zainteresowani mogli przekonać się co do jakości małego Stara. Wg mnie może być to pewna baza do budowy modelu, cenowo na pewno atrakcyjniejsza od dostępnej na rynku żywicy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Model dostępny w kioskach w cenie 29,90PLN, a także wysyłkowo na stronie http://www.kultoweauta.pl/nr_specjalny.html za 32PLN (z kosztami wysyłki).
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Gotowy Star 266 (1:72, DeAgostini - Kultowe Auta PRL-u)

Postprzez KK » środa, 14 września 2011, 22:24

Witam

Cenowo to jest bez konkurencyjny do Tololoko /cena razy 4/ ale tylko cenowo.
nie miałem w łapkach ani jednego ani drugiego ,opieram sie tylko na fotografiach.
Dla tego gazetowego Stara naprawde daleko do Tololoko i w/g mnie to żadna alternatywa ,trzeba by chyba cudu żeby go upodobnić do oryginału , każdy element trzeba przerabiać i to efekt końcowy może byc mizerny .Sama buda daleka jest od oryginału o kołach zbiorniku ,skrzyni i zawieszeniu nie wspomnę.
Osobiście uważam ,że do postawienia na TV ;o) ,biurku itp ;o) nadaję się ale nie na model w skali.

Obrazek
Obrazek
KK
 


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości