M1 Abrams który najlepszy ???

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Moderator: xenomorph

M1 Abrams który najlepszy ???

Postprzez JagdPanther » niedziela, 16 września 2012, 00:25

Witam mam amatorskie pytanie do znawców dzisiejszej broni pancernej a mianowicie z której firmy modelarskiej w skali 1:35 jest najlepszy M1 Abrams :?: :?: :?: .Niestety sam nie potrafię podjąć decyzji ponieważ na rynku jest tyle do wyboru że głowa mała.Powodem mojego pytania jest ta wersja http://www.myfreewallpapers.net/vehicles/wallpapers/m1a1-abrams-mine-plow.jpg którą bardzo chciałbym wykonać w skali 1:35.Dla tego proszę o waszą pomoc.
Avatar użytkownika
JagdPanther
 
Posty: 346
Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2011, 14:41

Reklama

Re: M1 Abrams który najlepszy ???

Postprzez Ostach » środa, 19 września 2012, 00:14

Najlepszym merytorycznie modelem M1 jest Dragon. 3535 dla A1 i 3536 dla A2. To w ogóle jedne z najlepszych merytorycznie modeli jakie miałem. Znalazłem tylko jedną brakującą śrubę :D Są jednak bez pługów i coraz trudniej dostępne. Pługi masz w Trumpeterze i jednym z zestawów Tamiyi. Ja jednak nie powiem Ci, który jest lepszy.

pozdro
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: M1 Abrams który najlepszy ???

Postprzez DamianM » poniedziałek, 29 lipca 2013, 01:04

Polecam model Abramsa od Tamiya jest bardzo dobrze wykonany szczegolnie 35269 w wersji M1A2 i 35326 w wersji M1A2 TUSK II,Dragon ogolnie jest bardzo dobrze wykonany lecz jego wieza a konkretniej jej frontowa czesci,przednie LOS(grubosc fizyczna) pancerza zasadniczego nie jest poprawnie wykonane w przypadku Tamiya cala wieza jest wrecz perfekcyjnie wykonana nawet sa odwzorowane spawy pod wieza.Nie polecam starszych modeli od Tamiya czyli Abramsy w wersji M1A1 poniewaz sa bardzo zle odwzorowane.
Pozdrawiam
DamianM
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lipca 2013, 00:56

Re: M1 Abrams który najlepszy ???

Postprzez JagdPanther » poniedziałek, 29 lipca 2013, 16:39

Szkoda że na datę nie spojrzałeś ponieważ temat ten jest już nie aktualny .
Avatar użytkownika
JagdPanther
 
Posty: 346
Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2011, 14:41

Re: M1 Abrams który najlepszy ???

Postprzez DamianM » poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 00:16

Tak kolego ale na ta strone wchodza inni ktorzy rowniez planuja zakup owych modeli,sam jestem tego przykladem i wszyscy ktorzy maja do czynienia z tymi modelami M1 powinni sie wypowidac,bo internet nie jest dla jednej osoby ale dla wszystkich i tak temat juz nieaktualny poniewaz pewnie dokonales juz zakupu,ale przyszli posiadacze modelu M1 potrzebuja informacji.
Podrawiam
DamianM
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lipca 2013, 00:56


Powrót do Pojazdy wojskowe - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości