Spitfire XVI ICM 1:48 OPEN

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Spitfire XVI ICM 1:48 OPEN

Postprzez skytles » czwartek, 30 maja 2013, 18:44

Witam w galerii. Poniżej zdjęcia juz gotowego Spitfire XVI (TE 206) w barwach 302. Dyw. Mysliwskiego Poznańskiego. Dywizjon wchodził w skład 131 Polskiego Skrzydła Myśliwskiego. Model przedstawia oryginł z okresu od stycznia do września 1945, po którym to okresie został przekazany do 317. DM, gdzie latał z kodem bocznym JH-A. Samolt przed eksploatacją w 302 zostal prawie calkowicie odmalowany to też pozwolilem sobie na tylko nieliczne napisy eksploatacyjne i brak tak typowych dla Spitów ,,odrapań" i zniszczeń powłok lakierniczych w miejscach narażonych na jej uszkodzenia. Reszta na załaczonych fotkach. Dziękuję za podpowiedzi w trakcie budowy modelu.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
skytles
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela, 15 stycznia 2012, 14:45

Reklama

Re: Spitfire XVI ICM 1:48 OPEN

Postprzez nariman » czwartek, 30 maja 2013, 22:32

Witam, na galerię tego modelu czekałem najbardziej. Podoba się mi bardzo, fajnie że nie otłukłeś go. Gratuluję ukończenia modelu, mi się niestety ta sztuka nie udała.

Pozdrawiam.
nariman
 
Posty: 337
Dołączył(a): niedziela, 12 grudnia 2010, 17:02


Powrót do Lotnictwo - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości