[OPG2] Honda S800 Racing, Tamiya 1/24

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: [OPG2] Honda S800 Racing, Tamiya 1/24

Postprzez Macio4ever » poniedziałek, 1 marca 2010, 13:51

portalus napisał(a):Wrażenia ogólne super, najlepszym elementem tego modelu jest wg mnie przedział silnikowy – rewelacja.
Odbiór modelu na żywo potęguje jego wielkość – przy standardowym modelu 1/24 wydaje się on być o rozmiar mniejszy.
Co wyszło podczas bardziej szczegółowych oględzin niech pozostanie między nami ale mam nadzieję, że nie będzie to Tobie przeszkadzało w prezentacji w gablocie w domu.


Będę spał spokojnie :) Stoi już w gablocie i cieszy oko. To o czym wspomniałeś/wypatrzyłeś, jest dość trudno uchwytne i zależy w dużej mierze od kąta padania światła. Mam świadomość, że model nie jest perfekcyjny w każdym aspekcie i jest w nim kilka błędów, których mam nadzieję uniknę w przyszłości. Co nie zmienia faktu, że mam z niego wielką radość.

Dzięki za uwagi - zawsze są cenne i pomagają budować lepiej lub lepiej ukrywać buły :)
First Man Than Machine
Avatar użytkownika
Macio4ever
 
Posty: 3720
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: [OPG2] Honda S800 Racing, Tamiya 1/24

Postprzez lejgo_inc » poniedziałek, 1 marca 2010, 16:10

To nie będzie konstruktywna uwaga, ale co tam. Razem z Lotusem 25 i Testarossą twoja Honda była ozdobą strefy z cywilami.
pozdrawiam, Leszek
http://www.shelfoddity.com
[Mankind has a perfect record in aviation; we never left one up there]
Avatar użytkownika
lejgo_inc
 
Posty: 1238
Dołączył(a): wtorek, 16 grudnia 2008, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: [OPG2] Honda S800 Racing, Tamiya 1/24

Postprzez Mors » środa, 3 marca 2010, 22:44

Gratuluję pięknego modelu !! Wykon pierwsza klasa !! Widziałem w Bytomiu "live" i muszę przyznać, że jest co podziwiać :)

Pozdrawiam
Mors
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)

Re: [OPG2] Honda S800 Racing, Tamiya 1/24

Postprzez Macio4ever » środa, 3 marca 2010, 23:05

Jeszcze raz dzięki Panowie :oops:
First Man Than Machine
Avatar użytkownika
Macio4ever
 
Posty: 3720
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości