Oldtimery i nie tylko

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych jedno lub dwuśladach, szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Re: Oldtimery i nie tylko

Postprzez Andrzej Godlewski » wtorek, 13 listopada 2012, 23:43

Tak jak najbardziej ,przeglądy co roku :mrgreen: to znaczy bardziej oglądy :lol:
Wózek boczny jak najbardziej na swoim miejscu inaczej się nie da bo owa maszyna z korby palona jest, która to znajduje się po prawej stronie.
Avatar użytkownika
Andrzej Godlewski
 
Posty: 914
Dołączył(a): niedziela, 15 lutego 2009, 20:42

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Oldtimery i nie tylko

Postprzez Krzychu126 » czwartek, 15 listopada 2012, 18:45

Panowie, motorek niestety nie jest zarejestrowany i nie mam papierów, gdzieś zagineły. Motorek mam po dziadku, ok 20 lat stał w stodole, jest kompletny, tylko wstawiać aku i jazda :D Prawdopodobnie bedzie trzeba jeszcze rozebrać go troszke żeby sprawdzić co i jak sie trzyma. A ile takie cudo kosztuje to nie mam pojecia.
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzychu126
 
Posty: 90
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2012, 17:50

Re: Oldtimery i nie tylko

Postprzez skwarciu21 » niedziela, 9 grudnia 2012, 23:23

A ja poruszam się takim oto dwusuwem o szalonej pojemności 50ccm.
Simson S51 Confort z 1989.
Prawie w ciągłej eksploracji, niezawodny sprzęt jak na swój wiek. Cały czas coś przy nim robię, ale taki urok starszych maszyn. Ogólnie dużo pracy i czasu mnie jeszcze czeka aby doprowadzić go do ładnego stanu. Aktualnie silnik jest rozebrany na części pierwsze i czeka na nowe łożyska i również nowy cylinder 60ccm a dokładniej 60/4/3 czyli z dodatkowymi 4 kanałami płuczącymi i 3 wydechowymi, co zwiększy ciut moc.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
skwarciu21
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 20:40
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości