Nowa stronka dla każdego !

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych jedno lub dwuśladach, szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Nowa stronka dla każdego !

Postprzez Model.fan-art » niedziela, 3 lutego 2013, 20:58

Witam ! Na facebooku właśnie wykluła się stronka, której głównym celem jest zaprezentowanie w galerii zdjęć modeli w każdej skali. Zdjęcia może przesłać każdy modelarz bez znaczenia czy jego umiejętności są super mistrzowskie czy dopiero zaczyna.
Zdjęcia proszę przesyłać na ten oto mail :
model.fan_art@wp.pl
O co chciałbym prosić każdego kto prześle zdjęcia to:
1. Producent skala i nazwa modelu.
2. Krótki rys historyczny przedstawionego modelu.
3. Coś o sobie.
Każdy model otrzymuje osobną galerię i zastrzeżenie praw autorskich do zdjęć. Plus każdy modelarz jeśli chce może przesyłać swoje porady dla początkujących.
Dlaczego stworzyłem taką stronę przy tych wszystkich istniejących ? Ponieważ uważam, że modelarstwo to coś fantastycznego czym warto się zajmować. I co ważne nie chcę żeby ktoś kogoś krygował na mojej stronie za zadawanie podstawowych pytań lub ogólny poziom modeli. To strona dla samej radości pokazywania swoich prac bez względu na poziom zaawansowania.
Wszyscy będą tam traktowani równo bez osobistych wycieczek i docinków. Jak komuś nie pasuje nie musi się przyłączać.
Liczę na współpracę.
Oto link do strony (dziś się narodziła): http://www.facebook.com/ModelFanArt
Pozdrawiam założyciel stronki ModelFanArt
Model.fan-art
 

Reklama

Powrót do Pojazdy cywilne - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości