Łukasz Sowa - lotnictwo 1/72

czyli Twoje dokonania na pwm.org.pl

Łukasz Sowa - lotnictwo 1/72

Postprzez Strix » piątek, 21 listopada 2014, 03:27

Witam, cześć i czołem.

Po wielu wielu latach wracam do hobby i postanowiłem zaprezentować tu swoje modele - dla dalszej motywacji będę wdzięczny za krytykę i porady :)

Interesuje mnie głównie lotnictwo IIWŚ, dlatego na pierwszy ogień poszedł Mosquito 1/72, na którym postanowiłem poćwiczyć, więc to taki model testowy - wyjdzie czy spapram :) W sumie to sporo się na nim nauczyłem i już zabieram się za kolejne maszyny.

Obrazek

A i jeszcze WIP załoga, której przez szybkę prawie nie widać.
Obrazek

Pozdrawiam
Łukasz
Strix
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 25 października 2014, 21:49
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Łukasz Sowa - lotnictwo 1/72

Postprzez Adam » piątek, 21 listopada 2014, 12:16

Druga wojna to nie moja działka więc co do detali Moskita nie będę się wypowiadał, ale ta błyszcząca opona trochę razi.
Ogólnie model prezentuje się ładnie.

Adam.
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam
 
Posty: 2929
Dołączył(a): piątek, 8 maja 2009, 11:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łukasz Sowa - lotnictwo 1/72

Postprzez Strix » sobota, 22 listopada 2014, 02:48

Dzięki Adam, faktycznie jakoś całościowo mi to umknęło. Opony dostaną swoją porcję lakieru :)
Strix
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 25 października 2014, 21:49
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Łukasz Sowa - lotnictwo 1/72

Postprzez Strix » piątek, 19 grudnia 2014, 03:26

Tym razem do mojej malutkiej kolekcji trafia kolejny klasyk: Spitfire, w wersji rozpoznawczej PR.XIX w barwach Szwecji 11 pułku, gdzie w tym okresie, o ile się nie mylę, używany był najliczniej. Zbudowany z zestawu Airfix 1:72:

Obrazek

Kolejne 'klasyki' w trakcie to 'dzbanek' P47 oraz model, który zawsze chciałem zbudować: He 112. Z braku czasu idzie mi to bardzo powoli, ale każdego dnia jest jakiś mały progres :)
Strix
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 25 października 2014, 21:49
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do Portfolio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości