Marcin Prus - (głównie) lotnictwo 1/48

czyli Twoje dokonania na pwm.org.pl

Marcin Prus - (głównie) lotnictwo 1/48

Postprzez posejdon » środa, 23 listopada 2011, 23:04

Witam.
Już jakiś czas jestem użytkownikiem Forum. Podoba mi się tutejsza atmosfera więc wypadałoby się przedstawić. Przepraszam, że dopiero teraz. Modelarstwo a zarazem lotnictwo jest moją pasją od 7 roku życia. Ostatnio miałem bardzo długą (5 lat) przerwę w klejeniu i wróciłem jakieś 2 lata temu. Kiedyś sklejałem co popadnie ale z czasem gust się ukształtował i teraz największą sympatią darzę drugowojenne myśliwce (szczególnie te późniejsze) oraz pierwsze odrzutowce. Według mnie mają pięknie dopracowane aerodynamicznie linie ale to oczywiście tylko moje subiektywne odczucie. Robię modele aby zobaczyć w trójwymiarze kształt oryginału. Żaden okres historyczny, teatr działań czy przynależność państwowa mnie nie ogranicza. Dotąd na Forum zamieszczałem jedynie maszyny niemieckie ale to jedynie zbieg okoliczności gdyż kiedyś miałem ich mało (wolałem Spitfiry, Mustangi...) a teraz nadrabiam :).

Bogatej kolekcji nie mam a i jej jakość też pozostawia trochę do życzenia:

Obrazek
Bf 109F, Hasegawa 1/48 - to była pierwsza czteryósemka, wpadłem wtedy na pomysł zbudowania całej kolekcji stodziewiątek różnych wersji - ten samolot wyjątkowo mi się podoba w tej wersji oraz późniejszych.

Obrazek
Bf 109G-14, Hasegawa 1/48 - to mój pierwszy model pokazany na Forum,

Obrazek
Fw 190A(?), Dragon/Italeri 1/48, śmiać mi się chce jak patrzę na ten kamulaż :-> ,

Obrazek
Bf 109F-2, Hasegawa 1/48 - nieukończony,

Obrazek
Me 163A, Dragon 1/48,

Obrazek
Gloster Meteor F.3, Tamiya 1/48, świetny model - składał się jak klocki lego. Nie omieszkałem zakupić od razu kolejnego modelu tej firmy:

Obrazek
He 162A-2, ten sklejał się jeszcze lepiej a detale to po prostu bajka :),

Obrazek
Bf 109K-4, Hasegawa 1/48.
Avatar użytkownika
posejdon
 
Posty: 876
Dołączył(a): środa, 15 grudnia 2010, 16:05
Lokalizacja: Bródno

Reklama

Re: Marcin Prus - (głównie) lotnictwo 1/48

Postprzez posejdon » czwartek, 12 lipca 2012, 09:15

Obrazek
Bf 109F-4/Trop, Zvezda 1/48, mój pierwszy model konkursowy (4. miejsce...)
Avatar użytkownika
posejdon
 
Posty: 876
Dołączył(a): środa, 15 grudnia 2010, 16:05
Lokalizacja: Bródno

Re: Marcin Prus - (głównie) lotnictwo 1/48

Postprzez posejdon » poniedziałek, 18 maja 2015, 19:37

Obrazek
Focke Wulf Ta 183A, AMT/Tamiya 1/48

Obrazek
Supermarine Attacker FB.2, Classic Airframes, 1/48

Obrazek
Hawker Tempest Mk.V, Eduard, 1/48
Avatar użytkownika
posejdon
 
Posty: 876
Dołączył(a): środa, 15 grudnia 2010, 16:05
Lokalizacja: Bródno


Powrót do Portfolio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości