rollingstones

czyli Twoje dokonania na pwm.org.pl

rollingstones

Postprzez rollingstones » piątek, 13 sierpnia 2010, 18:04

Nazbierało się tego - zrobiłem już trochę dioram-trzech nie ukończyłem i są w śmietniku
Po kolei
Rok 2007pierwsza po powrocie do modelarstwa - byłem z siebie dumny. Powstanie tej pracy to był jakiś szalony impuls nie miałem nawet jednej farbki ani pedzelka - ot przechodziłem koło sklepu modelarskiego i wszedłem - no i tak się zaczęło
Obrazek
Rok 2007 druga - szaleństwo- byłem szczęśliwy i przeglądałem w te i z powrotem verlindena katalogi. Pamiętam format tej pracy - była duża naprawdę duża -z perspektywy czasu trzeba powiedzieć że to taki totalny verlinden - suchy pędzel i olejny wash. Nie mam zdjęć dobrych a szkoda.
Obrazek
Rok 2007 trzecia - bardzo mi się podobała, w połowie malowania kupiłem pierwsze pigmenty - kompletnie sobie z nimi nie poradziłem. Pantera dziś znajduje się w magazynku jednego z kolegów a gąsienice są wykorzystane do rozbitej pantery z Normandii.
Obrazek
Rok 2008czwarta - z tej byłem zadowolony bardzo -pojechałem pierwszy raz na zawody do Bytomia - wspaniałe czasy, nawet dostałem jakiś puchar Przy tej pracy forumowo pomógł mi Sergiusz -tak się zresztą zaprzyjaźniliśmy. Mam sentyment.
Obrazek
Rok 2008 piąta - wielu się nie podobała ale dla mnie to był przełom - dioramą można było rzucać a nic by nie odpadło. Jako anegdotę napiszę prawdę - czołg pomalowałem będąc na dużej bani.
Obrazek
Rok 2008 szósta - przekombinowa i średnia -to był okres poszukiwań stylu - nie lubię tej pracy chętnie bym się jej pozbyła ale z drugiej strony przypomina mi zawsze o tym aby nie naśladować jak się nie umie, a starać się zrobić tak jak się umie. W okresie powstania tej pracy zaprzyjaźniliśmy się z Badgerem i tak od czasu do czasu odwiedzamy się z dzieciakami.
Obrazek
Rok 2008 siódma - zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi - praca wyróżniona w Bytomiu w kategorii dioram. To są już prace świadome i na poziomie wyrosłem z wieku przedszkolnego.
Obrazek
Rok 2009ósma - rekord szybkości jak zepsuł się Sen o victorii. - o pamiętam to było straszne vallejo lakier zważył się i zniszczyłem panterę. Kupiłem biegiem ten model i zrobiłem go w dwa tygodnie. Pamiętam z Bytomia że koledzy mówili o tym że niepotrzebnie wstawiłem go do klas dioram - był by laureatem w klasie pojazdów. To mocna praca naprawdę. Ale do Bytomianie jeździ się po nagrody...
Obrazek
Rok 2009dziewiąta - styl się skrystalizował - Roślinność z której byłem zadowolony. Lubię oglądać te pracę.
Obrazek
Rok 2009dziesiąta - praca wyróżniona w Bytomiu w kategorii pojazdy wojskowe, przypadkowy model - dostałem gąsienice friulmodela i tak powstała. Figurki malowane telefonicznie -to znaczy cały czas konsultowałem się z Kamilem. :lol: Pewnie miał mnie dość ale pomógł.
Obrazek
Rok 2009jedenasta - ciąg dalszy lepiactwa -pamiętam że robiłem ją na przemian z innymi. NIe miałem w ogóle pomysłu na scenkę - rzadko mi się to zdarza - a wyszło przyjemnie.
Obrazek
Rok 2009 dwunasta, jestem z niej wybitnie zadowolony - to bardzo prawdziwa praca - nie umiałem jej sfotografować. Moim zdaniem z całej kolekcji jest na miejscu drugim.
Obrazek
Rok 2010Trzynasta - pierwsze miasto - praca wyróżniona w Bytomiu.
Obrazek
Rok 2010Czternasta - praca wyróżniona w konkursie Mig Productions
Obrazek
Rok 2010Piętnasta - kolejny przełom - od tego momentu sklejam nowoczesny sprzęt - najlepsza moja praca. Wszystko jest już równe - figury teren - pojazd
Obrazek
Rok 2010Szesnasta
Obrazek
Rok 2010Siedemnasta
Obrazek
Ostatnio edytowano sobota, 14 sierpnia 2010, 09:38 przez rollingstones, łącznie edytowano 3 razy
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Reklama

modele polskich samolotów

Re: rollingstones

Postprzez spiton » piątek, 13 sierpnia 2010, 18:17

Imponujące portfolio !!!

Mam małą uwagę. Szkoda, że porzuciłeś "bujną zieleń" jaka jest na dwóch pierwszych dioramach. Była naprawdę niesamowicie "prawdziwa".
PS. może dodałbyś linki do galerii i warsztatów.
Ostatnio edytowano piątek, 13 sierpnia 2010, 18:20 przez spiton, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: rollingstones

Postprzez subgrafik » piątek, 13 sierpnia 2010, 18:17

Towar exportowy wysokiego gatunku.

Super Sebastian teczka modelarska.
Klasa sama w sobie.

Dzieki ze sie tez wszystkim tym z nami dzielisz.
(warsztaty szczegolnie)

Pawel
You need nothing to be happy. You need something to be sad.
~ Mooji.
Avatar użytkownika
subgrafik
 
Posty: 1788
Dołączył(a): środa, 12 grudnia 2007, 16:46
Lokalizacja: Wolne Miasto Wroclaw

Re: rollingstones

Postprzez Patterson » piątek, 13 sierpnia 2010, 18:55

Co tu dużo mówić, poezja :) , odwołuje budowę warsztatu na strychu bo nie ma z czym do ludzi iść.
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: rollingstones

Postprzez Piotr Kalinowski » piątek, 13 sierpnia 2010, 19:53

Pozazdrościć kolekcji tylko. Świetny przedsmak przed zdjęciem z zapełnionym stołem.
Avatar użytkownika
Piotr Kalinowski
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 01:20
Lokalizacja: Kansas City, MO

Re: rollingstones

Postprzez mnowogro » piątek, 13 sierpnia 2010, 20:20

Bardzo dziękuję za te skrótowe omówienie prac - pamiętam jak jedną po drugiej podglądałem w warsztatach.
Chciałbym zaznaczyć, że niewiele osób obudowuje pojazdy roślinnością lub innymi sprzętami, tak jak Ty.

Bardzo fajnie że to zebrałeś wszystko razem :)
mnowogro
 
Posty: 752
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 20:48

Re: rollingstones

Postprzez Seweryn » piątek, 13 sierpnia 2010, 20:57

Piękna kolekcja, dla mnie jesteś w pierwszej trójce najlepszych modelarzy "pancernych", w kraju zdecydowanie numero uno. Nic nie oddaje terenu lepiej niż Twoje prace.
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2074
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: rollingstones

Postprzez rollingstones » piątek, 13 sierpnia 2010, 23:09

Cześć chłopaki.
Spiton zdjęcia z dużą roślinnością to manipulacja - na fotach jest fajnie, detal jednak jest nie do zaakceptowania tak że nie wierz w siateczki firmy Polak następnym razem ani produkty RK w skali 35. Są świetne dla laika lub 72, ale dla rozwijającego się modelarza, nie do zaakceptowania w ieiekszej skali.
Paweł -pamiętasz sześciotysięcznik, ja dziś oceniam go na siedmio ;o)
Seweryn - jeśli tak myślisz to miło - każdy ma swój gust :lol:
Piotrek - kolekcja na dzień dzisiejszy liczy 12 prac trzy pierwsze już nie istnieją. Dlatego muszę je dopełnić - mocno zaangażowany jestem w projekt shermana i kilka tajemnic.
Marciny - z kolegą pantaeromaniakiem dużo mnie łączy - jesteśmy marnymi składaczami, lepiaczami, szarymi myszkami...
z kolegą Marcinem drugim tez - kiedyś robiłem 6.4+ a w OS 6.2+ ;o) A w kwestii modelarskiej - mam w w nosie artyzm - ja przedstawiam rzeczywistość -to cel mych prac -często na tym tracą bo rzeczywistość nie zawsze jest kolorowa ale uczę się kompromisu
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Re: rollingstones

Postprzez wojtek_fajga » sobota, 14 sierpnia 2010, 08:19

rollingstones napisał(a):... ja przedstawiam rzeczywistość - to cel mych prac ...


...czyli uprawiasz modelarstwo redukcyjne! ;o)

Świetne modele Sebastianie.
Avatar użytkownika
wojtek_fajga

Master od Tin
 
Posty: 2748
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:22
Lokalizacja: EPBY

Re: rollingstones

Postprzez rollingstones » sobota, 14 sierpnia 2010, 09:32

wojtek_fajga napisał(a):...czyli uprawiasz modelarstwo redukcyjne! ;o)

W pewnym sensie ;o)
Dziękuje i pozdrawiam
PS. Uzupełniłem portfolio o kilka opisów i daty.
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce

Re: rollingstones

Postprzez siara1939 » sobota, 14 sierpnia 2010, 10:19

Evolution of excellence.*

Rozwoj doskonalosci.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: rollingstones

Postprzez Artur Domański » sobota, 14 sierpnia 2010, 10:39

Kurcze, jak wyprowadziłem się z Kielc, to pokazał się Sebastian.
Mieliśmy w Kielcach mały zamknięty świat modelarzy, a teraz widzę że ładnie się rozwija.
Super to wszystko wygląda
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Artur Domański
 
Posty: 1223
Dołączył(a): wtorek, 27 listopada 2007, 20:39
Lokalizacja: Włocławek

Re: rollingstones

Postprzez Boozy » sobota, 14 sierpnia 2010, 14:01

Piękne prace.
Obrazek
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Boozy
 
Posty: 500
Dołączył(a): środa, 26 marca 2008, 18:21

Re: rollingstones

Postprzez uki761 » niedziela, 15 sierpnia 2010, 20:43

Sama przyjemność oglądać twoje prace w takiej pigułce. Mistrzostwo!
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
uki761
 
Posty: 1280
Dołączył(a): piątek, 28 maja 2010, 19:07
Lokalizacja: poznań

Re: rollingstones

Postprzez badger » niedziela, 15 sierpnia 2010, 21:11

Ładnie to Sebuś zrobiłeś, w sumie wszystko od początku trzymało poziom. No i idziesz do przodu w przeciwieństwie do mnie ;o) Pozdrawiam - na razie nie dostałem urlopu :->
Pozdrawiam Jacek

Każdy patrzy na świat przez własne okulary
Obrazek
Avatar użytkownika
badger
 
Posty: 710
Dołączył(a): sobota, 22 marca 2008, 08:34
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Portfolio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości